Kablosuz bağlantı

Bu konuyu okuyanlar

ultraslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrhaba arkadaşlar bu foruma yeni üye oldm.sizler ve bu forum çok güzelsinz..arkadaşlar benm dell d505 leptopum var.kablosuz bağlantıdan internete grebliyoduk..buna arkadaşım ilçede format attı.kablosuz bağlantısı gitti de..bunun kablosuz bağlantısını nasl geri geri getireblirim?yardmınz için sağoln saygılar...:blink:

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Tüm driverlar tam olarak yüklenmemiş olabilir... Aygıt yöneticisinden kablosuz bağlantınızı sağlayan aygıtı kontrol etmelisiniz... Eğer bu eksiklik mevcut ise Wireless Driver ını indirmek için Tıklayınız

Edit: (Windows 2000,Windows XP uyumludur...) Bunlar haricinde başka bir işletim sistemi kullanıyorsanız bunu belirtin , elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...

ultraslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sağduyunuz için teşekkrler..dostlar ben braz acemiyim de şu blgsayar konularında da daha ayrıntılı ve kapsalı bi şekilde açıklayablr msnz bana rica etsem..ben wireless driver programını da braz önce indirdim.kablosuz ağa bağlan diyo 26 haneli şifreyi de griyom ama olmuyo.yalvarırım yardı edin...

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
arkadaşlar sağduyunuz için teşekkrler..dostlar ben braz acemiyim de şu blgsayar konularında da daha ayrıntılı ve kapsalı bi şekilde açıklayablr msnz bana rica etsem..ben wireless driver programını da braz önce indirdim.kablosuz ağa bağlan diyo 26 haneli şifreyi de griyom ama olmuyo.yalvarırım yardı edin...

Ethernet kablonu modeme tak bir ucuda bilgisayarına takılı olsun.

Tarayıcını aç http://192.168.1.1/ yaz kullanıcı ismi admin parola password gir.

Kablosuz şifren oralarda.