iPhone 8 Plus-Galaxy Note 8-Galaxy S8+ Hangisini önerirsiniz?

Siz benim yerimde olsanız:

• Note 8

• iPhone 8 Plus

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

İbrahim Halil K

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse de dememiş ki o faturalar bitene kadar note 8 çöpe atılacak hale gelicek. Paranın karşılığını almak istiyorsan iPhone al arkadaşım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kimse de dememiş ki o faturalar bitene kadar note 8 çöpe atılacak hale gelicek. Paranın karşılığını almak istiyorsan iPhone al arkadaşım.
Ha ha ha :D
Görüyoruz iPhone 6'lari hatta ve hatta 6S'leri :D
Zamanında bu forumda ateşli bir şekilde iPhone savunan bir arkadaş 6S kullanıcıları kulübünde güzelik cihazlar planlı eskitmenin kurbanı oluyor diyor. Başka bir arkadaş 6S'de bariz takılmalar kasmalar oluyor diyor. Açın bakın SDN forumda bunlar 6S ve 6S Plus kullanıcıları kulübünün son sayfasında :D
7'leri de gördük biz iOs 11 İle biz 7 Plus yavaşladı diyen Hakkı Alkan'i da gördük. :D iOS stabilmiş yersen :D Note 8 en az 1 sene daha uzun götürür.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İos 12 yle 8 plusı öldürecekler kardeş haberin var dimi.Sen rahat ol note 8 daha uzun ömürlü olacaktır;)

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
5 yıldır samsung kullanıyorum son 3 yılı note 4 kullandım gerçekten harika bir telefon geçenlerde arkadaş yurtdışına çıkmış telefon getir dedim note 8 in çift hattı avrupa versiyonu varmış kafam karıştı sorun olur diye almadım iphone 8 plus getirttim telefona halen alışamadım o geri dönüş tuşunun olmayışı bitirdi beni zaten hele o kalem benim hayatımmış yapamadığım şey yoktu onunla ha iphone samsunga göre biraz daha akıcı ama alışamadım resmen kapalı kutudayım
iphonun beğendiğim yönü parmak izi kullanımı gerçekten harika bildirimlerin hepsini arka planda görüyorum samsungda mesala instagramda 5 bildirim aldıysan birini açınca sonra diğerine bakmak istediğinde diğerleri silinmiş oluyordu iphonda hepsini tek tek açabiliyorum diğerleri kaybolmuyor face time ve i mesaj bana epey + oldu bana imesajla evimdeki çoçukların apple tabletleri ile ücretsiz mesajlaşıyorum
sonuç olarak ben note 8 diyorum note serisini kullanan vazgeçemez diyorlardı doğruymuş kara sizin

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
S8'in 1.30 saatte sarj olması bataryası ve kamerası aklımı çeliyor. Tabi aklıma 7 plus gelince daha uzun süre kullanabileceğim garantisinin iyi olması aklıma geliyor ve benim içinde uzun seneler telefonun stabil kalması önemli aşırı oyun oynuyorum gene o bakımdan İphone 7 plusa aklım gidiyor fakat 3.30 saatte sarj oluyor çok uzun sarj olma süresi gidip ayrıyettende ipad sarj aleti alamam. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? S8 ya da İphone 7 plus dışında başka bir model almayı kesinlikle düşünmüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8'in 1.30 saatte sarj olması bataryası ve kamerası aklımı çeliyor. Tabi aklıma 7 plus gelince daha uzun süre kullanabileceğim garantisinin iyi olması aklıma geliyor ve benim içinde uzun seneler telefonun stabil kalması önemli aşırı oyun oynuyorum gene o bakımdan İphone 7 plusa aklım gidiyor fakat 3.30 saatte sarj oluyor çok uzun sarj olma süresi gidip ayrıyettende ipad sarj aleti alamam. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? S8 ya da İphone 7 plus dışında başka bir model almayı kesinlikle düşünmüyorum.
7 Plus fiyatına Note 8 bulma ihtimalini neden düşünmüyorsunuz?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
İthalatçı garantili falan böyle gidiyor 7 plus fiyatına note 8 sorun yaşayanlarıda görmedik

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Ben 7 Plus vs S8/Plus'da S8 tarafını tutarım.
İthalatçı Note 8 konusunda ise şahsen kendim ithalatçı Note 8'i alacak gibiyim. Bir forumları gezinin ithalatçı Note 8 kullananların yorumlarına bakın belki siz de ithalatçı alırsınız.
İthalatçı garantili cihaz alacağım diyorsunuz. İthalatçı garantili cihazlara nasıl güveniyorsunuz. ?Bende ciddi anlamda Note 7 sevgisi var. Şuan da İthalatçı garantili olarak birçok sitede satışta. ( Tabii Note FE olarak ) Ama Samsung Türkiye garantili olmadığı için almıyorum. Yani zaten şuan da hemen alacak değilim ama ileri ki zamanlarda düşünüyorum. Siz nasıl güveniyorsunuz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
İthalatçı garantili cihaz alacağım diyorsunuz. İthalatçı garantili cihazlara nasıl güveniyorsunuz. ?Bende ciddi anlamda Note 7 sevgisi var. Şuan da İthalatçı garantili olarak birçok sitede satışta. ( Tabii Note FE olarak ) Ama Samsung Türkiye garantili olmadığı için almıyorum. Yani zaten şuan da hemen alacak değilim ama ileri ki zamanlarda düşünüyorum. Siz nasıl güveniyorsunuz ?
Xiaomi Mİ5S aldım kardeşime çatır çutur çalışıyor. Oradan güveniyorum diyelim :D Note 8 yerine U11 veya OP5/5T alacak gibiyim Note çok pahalı.

Reaksiyon puanı
258
İthalatçı Note 8 i önermiyorum.O kadar para verdikten sonra garantisi olmayacak.Herhangi bir yerinde sorun çıksa yandın demektir.Tamamen şans işi ve bence o kadar para verdikten sonra işimi şansa bırakmazdım.7 Plus'ı ben kullandım yaklaşık 2 sa 45 dk da sarj oluyordu.Performans kamera ve batarya bakımından iyi bir telefon.

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İthalatçı Note 8 i önermiyorum.O kadar para verdikten sonra garantisi olmayacak.Herhangi bir yerinde sorun çıksa yandın demektir.Tamamen şans işi ve bence o kadar para verdikten sonra işimi şansa bırakmazdım.7 Plus'ı ben kullandım yaklaşık 2 sa 45 dk da sarj oluyordu.Performans kamera ve batarya bakımından iyi bir telefon.
S8 yada S8 plus yerine ömrü nasıldır daha uzun ömür vaad edebilir mi sence yardımcı olursan sevinirim :) Hatta özeldende yardımcı olursan sevinirim.

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Kamerada note 8
Daha iyi uygulama optimizasyonu,pil için 8 plus