İnternetimin hızının kbpslere düşmesi

Bu konuyu okuyanlar

togitheafro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iyi günler iyi forumlar.
normalde 8 mbps olan hızım akk sebebiyle 3mbps düştü. fakat bu sabah uyandığımdan beri speedtestte hızım 500kbps ile 700 kbps arası oynuyor daha mbps lere çıkamadı bile. Yardımcı olabilen ya da başına daha önceden gelmiş olan var mı ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    192.8 KB · Görüntüleme: 707

EnesS16

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Eğer çok kişi internet kullanıyorsa normaldir.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ay sonu yaklaştı yeni ayda hızın normale dönmezse bu mesajı alıtıla yardımcı olmaya çalışalım.

Ama sabredemem diyorsan modem hat değerlerine bakmak lazım. Modemin arayüzüne girip internet kısmından download upload seviyeleri ne durumda. Şu an 3 megabite sabitlendiyse indirme kısmı 3000 lerde olması gerekiyor.

togitheafro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ay sonu yaklaştı fakat hızımın 600lere kadar düşmesi bence pek normal değil ve sadece ben bağlıyım şuan internete

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10.9 KB · Görüntüleme: 689

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
ay sonu yaklaştı fakat hızımın 600lere kadar düşmesi bence pek normal değil ve sadece ben bağlıyım şuan internete
Seninkini sistem çok fena düşürmüş. Yapman gereken bu resimle birlikte TT nin Facebook sayfasından özel mesajla hızının 3 megabite sabitlenmesi gerektiğini söyle. Tel no nu yazmayı unutma. Onlar sana geri dönüş yaparlar ve hızını 3 e sabitlerler.

togitheafro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Seninkini sistem çok fena düşürmüş. Yapman gereken bu resimle birlikte TT nin Facebook sayfasından özel mesajla hızının 3 megabite sabitlenmesi gerektiğini söyle. Tel no nu yazmayı unutma. Onlar sana geri dönüş yaparlar ve hızını 3 e sabitlerler.
teşekkürler hemen deniyeceğim

togitheafro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
facebook ve twitterdan yazdım türk telekoma ilettiklerini söylediler. Sizce kaç gün içinde sorunum hallolur ?

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320

Bence uğraşmayıp direkt olarak Turkcell müşteri hizmetlerini arayın sorunu iletin onlar kontrolleri yaparlar ve daha sonra sizi teknik personel’e yönlendirirler onlarda kontrolleri yaptıktan sonra modemin değişimini isteyebilirler veya çözüm üretirler.

Son mesajlar