İmparatorlara layık Galaxy Note 8!

Bu konuyu okuyanlar

ilkers

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İmparatorlara layık Galaxy Note 8! - ShiftDelete.Net

Samsung daha üst seviye donanıma sahip bir Galaxy Note 8 Emperor Edition modeliyle kullanıcıları şaşırtabilir. Peki, adı geçen modelin neler sunacağı söyleniyor?

Galaxy Note 8 Emperor Edition sizce başka hangi farklılıkları sunabilir?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Böyle bir telefon çıksın fiyatı 7k olur . TRnin yüzde 80i de alamaz.

Reaksiyon puanı
16,118
samsung-galaxy-note-8-emperor-edition-sdn-02.jpg

çok gereksiz olmuş çok pahalı araba alınır o paraya...

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bu tarz sürümlerden nefret ediyorum ve dolayısıyla markadan soğutuyor insanı.
Çıkarıyorsan adam gibi çıkar 8 GB RAM 256 vs artık adı neyse.
Yok batman edition yok emperor edition yok superman edition bunlar ne.
Alacak kişiye ilkin seçenekler arasında sunmayıp böylesi pazarlamalar sunmak gerçekten mide bulandırıcı.

atakanozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu imparator sürümü daha kuvvetli patlama özelliğine sahip olabilir.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Hocam Türkiyenin %20si 16 milyon yapıyor. Samsung hisseleri tavan yapar bir de :D

Tabi alırsa ki arkadaşımız ihtimal üzerinde durmuş.
Şahsen ben bana kandırmaca geliyor ve bu kandırmaca üya aldanıpta almam.

Ayrıca 8 GB RAM ile 256 GB Hafızaya sahip Asus'un Zenfone AR modeli mevcut.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Tabi alırsa ki arkadaşımız ihtimal üzerinde durmuş.
Şahsen ben bana kandırmaca geliyor ve bu kandırmaca üya aldanıpta almam.

Ayrıca 8 GB RAM ile 256 GB Hafızaya sahip Asus'un Zenfone AR modeli mevcut.
Ram ve hafızası gereksiz fazla. Belki 5 sene sonra az bile kalacak ama. Düşünsene adamın aylık geliri 200.000TL hangi telefonu alacak? Vertu mu?

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ram ve hafızası gereksiz fazla. Belki 5 sene sonra az bile kalacak ama. Düşünsene adamın aylık geliri 200.000TL hangi telefonu alacak? Vertu mu?

Hafıza kapasitesi olayını desteklerim fakat donanım çılgınlığına oldum olası karşı durdum.
Çekirdek fındık fıstık kısaca kuruyemişçi dükkanı misali telefonu donanım manyağı edip birşeyler kattığını düşünmek düşündürmek bir yenilik olmadığı gibi faydasıda olmuyor ki müşteriyle teknoloji severlerle dalga geçmek gibi geliyor bana göre.

Uzun ömürlü servis desteği yazılım desteğiyle android ekosistemini cihazlarına soft bir yapıda portlayarak arayüz üzerinde sürekli testler yapıp bu test sonuçlarına göre güncelleme yayınlayarak yine tüm cihazları kategorize edip buna göre bir ekip oluşturarak güvenlik ve kararlılık kriterlerini sıcağı sıcağına takip ederek buna göre iyileştirmeler yaparak müşterilerinin beğenisini kazanır yoksa değil 8 GB RAM 16 takıpta ilgilenmezsen yerinde sayar durur.

Sırf yeni modele teşvik amacıyla olsa neyse, ama donanımı yettiği halde güncelleme hiçbirzaman güncelleme vermeyeceği model sahiplerinin ne günahı ne anlamış değilim.

Gelir ne kadar çok olursa olsun piyasadaki akıllı telefon dediğimiz tüm telefonlar alo özelliğini barındırdığı gibi sık kullanılan popüler uygulamaları çalıştırmakta. Yani ne kadar zengin olursan ol en fakir telefon 5 saniye geridende gelse bile aynı işlevi yerine getirecektir eninde sonunda. İşte o zaman devreye haticeler değil neticeler devreye giriyor.

Vertu'ya gelince o da uzanların elinde patladı ve an itibariyle enkazın altında, ilerde ne olacağını kestirmek güç.

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
note 8 , note 5 s8 s9 a benzemez apayrı olacaktır göreceksiniz

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
note 8 , note 5 s8 s9 a benzemez apayrı olacaktır göreceksiniz

Sızıntı resim ve video görsellerinden haberiniz yok sanırım.
Bildiğiniz S8'in kalemli haline ilaveten çift kamera özelliği ve tasarım anlamında biraz daha esnek tasarım çizgilerine sahip.

S9 hakkında kimse net bir bilgiye sahip olmadığı gibi herhangi ciddi bilgi kaynağıda yok.

Son mesajlar