Hem Dokunmatik Hem Tuşlu telefon önerisi olan?

Bu konuyu okuyanlar

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tuşlar sert değil, oldukça kullanışlı. Tabi bunun bir telefon olduğunu ve boyutlarının ona göre olduğunu unutmamak gerek. Bir diğer önemli husus git bir yerlerde incelle belle olan modellere bak. ve sakın ama sakın teknosadan alma orada çok pahalı
bakarım , yok teknosadan hayatta almam :D

Şöyle ifade edeyim. Nokia e6 dan bir önceki telefonum iphone 4 dü. Maddi sıkıntım yüzünden iphonemu sattığımda boşlukta kalırım diye düşündüm ama nokia E6 gerçekten kullanışlı bir telefon gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Burdaki tek nüans şu ; Dokunmatiğinden asla şikayetin olmaz ama ; qwerty klavyeli telefon senin tarzın mı ? Cevabın evetse Nokia E6 mükemmel tercih olacaktır.
evet dokunmatik kullanamıyorum qwerty denedim e6 da karar kıldım o zaman :D

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çok fazla mesajlaşırım o yüzden android olmayan şarjı dayanıklı olan qwerty ve doknmatik ekran (face için) telefon öneriniz var mı? htc chachayı çok beğendim ancak şarjı cok gidiyormuş android zaten.. e6 olabilir gibi ne düşünüyorsunuz? bütçe maxx 700 tl
N97 nasıl?

nokia-n97-open.jpg
[MENTION=296533]Forsate[/MENTION]

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
n97 mi aman aman.. Performans olarak dusuk telefon ve ayrica eskidi biraz ve de Symbian surumu kotu..

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Nokia'nin suan bulunan kizakli modellerinin cogunda dokunmatikta aksakliklar var o acidan da soyledim..

sontip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence dediğin türde telefon alma

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ama alçak diyorsan sony ericsson xperia x 10 mini pro derim

Son mesajlar