Bir Telefon Modeli Önerecek Olan Var Mı?(Hani Şöyle Eksantrik Kız Telefonlarından.)

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Bahsetmem gerekirse, bir cep telefonuna ihtiyacım var. Öyle o kadar çılgın bir dokunmatik deneyimi yaşatmasına gerek yok çünkü; çılgın bir gamer değilim. Genç, ergenlik çağında bir kızım. Kız oyunları oynamayı seviyorum diyebilirim, ama önemli olan arama yapıp yapamaması. Çok sık whatsapp kullanmayı sevmiyorum, asıl işimin önemli bir kısmı elektronik posta yollama işi, ihtiyacım olan bu. arkaplanda müzik çalmasına gerek yok çünkü genelde ön planda dinliyorum. Öyle 4 g 5g gibi bir şeylere ihtiyacım da yok 1g 2g gibi bir telefon da idare eder. Sürekli telefon satıp ta yerine son model telefon satın alacak halim yok, zaten de öyle yapmayı sevmiyorum. yanımda kamera ,kulaklık,mikrofon,ucuz oyun konsolu, harddisk gibi şeyler taşıdığım için öyle aşırı güçlü, ısınmaya dayanıklıdır, ses kaliteli çıkarır, güzel oynanıyor gibi şeyler yazmayın ve bana buna göre bir şeyler söyleyin. Tuşlu telefon da önerebilirsiniz. Yurtdışında satılanlardan da önerebilirsiniz. Bir şey satın alacağım zaman genellikle kendi paramdan ödüyorum, bu yüzden çok pahalı olmayan iki yüz,üç yüz,dört yüz,beş yüz gibi bir fiyata telefon önerecek var ise sevinirim. Telefonun Türkçe desteklemesine gerek yok şayet İngilizce ve Japonca gibi dilleri de kendi anadilim gibi konuşduğum ve okuduğum için bu dillerden işletim sistemleri de benim için sıkıntı çıkarmaz, rahattır.

Aşağıda en çok istediğim DoCoMo telefonu görüyorsunuz
41z7GojR9YL.jpg

(Sanırım hayatımda görmek isteyebileceğim en son şey bu idi)
Amazonda en düşük 200,300 gibi bir fiyatı vardı gibi.
Bir de bunun hakkında konuşacak arkadaşlarımız bunun hakkında fazla ikazda bulunmasın çünkü kendi resmî sitesini de kurcalayıp özelliklerine ulaşmış bulunmaktayım. ama buna benzer bir telefon biliyorsanız yine de önerebilirsiniz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Sanırım 500 TL bütçe ile telefon önerisi istiyorsunuz.

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
2. El iPhone se rose gold alabilirsin

Reaksiyon puanı
11
Fiyatları Pek Cazip Gelmedi Gibi, Daha Genel Ortalama Bir Fiyata Sahip Bir Telefona İhtiyacım Var. Sosyal medya(instagram,facebook,tiktok,snapchat Gibi şeyler) Kullanmıyorum. Önerileti Buna Göre Öneri Yapın. Çok Cringe Clikbait Bi Karı Olma Hayalinde Değilim. Zaten Arkadaşlarım Tarafından Seviliyor Olmam Ve Küçük Bir YouTuber Olarak İşimi Seve Seve Yapıyor Olmam Beni Mutlu Ediyor. Yani Üstünüzr Alınmayın Da Daha Değişik Bir Şeyler Gerekiyor. Sizin Dediğiniz Telefonun Fiyatları Çok Değişmiş kimisi bin lira iken kimisinin yüz lira olması garip gibi. İphone satın almam başlı başına bir israf gibi duruyor, daha değişik önerileri bekleyeceğim.

Son düzenleme:

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Bulabilirsen Alcatel OT808
images

İnternet Edge, e-posta alır gönderir, 2mp kamera, Facebook, Twitter uygulaması var. Opera Mini veya UC Browser kullanılabilir. Eski java oyunları destekler. Mp3 çalar, Radyo var.
Ben beyazını kullanıyorum, ama zamanla yıprandı tabi.

Reaksiyon puanı
11
Ahahahhahhğğ güldüm öldüm. Biraz daha bekleyip ona göre hareket edeceğim.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
note 2

Reaksiyon puanı
11
Harikasınız hanımlar . Bir iyice yazanı görelim bir bekleyelim ona göre hareket edelim...

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
BB Bold gibi eski BlackBerry'ler bulunuyor 500'e ama çok "eksantrik" bir görünüme sahip değil... GM Diamond geldi aklıma bu konuyu görünce. :tearsofjoy:

Reaksiyon puanı
11
BB Bold gibi eski BlackBerry'ler bulunuyor 500'e ama çok "eksantrik" bir görünüme sahip değil... GM Diamond geldi aklıma bu konuyu görünce. :tearsofjoy:
Eksantrik diyorum yani biraz değişik bir şeyler arıyorum. Telefonu alıp ta saatlerce Papci Cesego oynamayacağım sonuçta. Yoksa ne halt yiyeceksem yerdim. DoCoMo telefonu örnek verdim çünkü ; bu bir telefon ama değişik bir özelliği olmasına rağmen başka bir işe de yarıyor mesela DoCoMo telefon olarak alınmasa bile wii oyun konsolu, harddisk, mp3 çalar, faks yollayıcı veya Nintendo emülatörü gibi alınınca bile uygun bir fiyata alınabilir bu DoCoMo. BUNA BENZER HESAPLI BİR TELEFON ARIYORUZ. VEYA İÇİNDE BAŞKA ÇEŞİT GİZLİ BİR ÖZELLİĞİ OLAN TELEFON ARIYORUZ . iPhone dan isviçre çakısı kılıfı olan bir adam vardı. Yada Nokia 3310 a gizli kodları yazınca şarkı falan söylüyor öyle bir şey. öyle havalı bir şeye gerek yok.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Tam şuanda bir anda aklıma bu geldi nedense zamanın en ilginç cihazlarındandır kendisi ?
Facebook tuşu olan tek telefon ?
Mükemmel cihazdı bu ama kullanıcılarının çok şikayeti vardı, Samsung'un da böyle bir modeli vardı bir süreliğine onu kullanmıştım da modelini hatırlayamıyorum şu an.

Reaksiyon puanı
2,554
Az önce baktım. Galaxy Y Pro. O zamanlar baya zevk alıyordum farklı bir havası vardı.
Ha bu telefon evet zamanında almak isteyip alamamıştım ama eli yüzü düzgün bir cihaz bu konuyu açan kişi böyle değişik kimsede olmayan bir tarz istiyor zamanında ben de böyle bir girişime girip nokia e6-00 almış hayatımın hatasını yapmıştım bir daha tövbe ettim androidten şaşmadım ?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Heyhat ki ne heyhat o zaman.