Ne kadar doğru ?

Bu konuyu okuyanlar

Bora Özdüzgün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selamlar. Bugün tavsiyelerinizle aylık 100 TL'ye bir spor salonuna başladım. Hocam beni sevmiş olacak ki 110 tl olan fiyata 10 tl indirim yaptı.(10 tl nerden baksan iyi) Neyse bende antrenman bittikten sonra hangi günler gelmeye devam edeyim diye sordum. Bana Pazartesi Salı Perşembe Cuma gel dedi. İçimden biraz garip bulsam da tamamdır dedim ve üzerimi değiştirip çıktım. Spor salonundan çıktıktan sonra kendi kendime dedim ben neden bugüne kadar gelmemişim diye. Neyse konumuza dönelim, haftanın 4 günü bana biraz yoğun geldi siz ne düşünüyorsunuz? (Pazar günleri bir sebepten dolayı kapalı hatırlamıyorum şuan.)

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
eskiden 1 gün arayla fitnesse gidiyordum. hiçbir işime yaramadı şuan hafta içi her gün + cumartesi tennis gidiyorum. programlar arasında boşluk bırakmamak çok önemli. bence hocan iyi bir takvim vermiş fakat yapacakları kendine göre ayarlayabilirsin mesela pazartesi 10 kg çalışıyorsan salı 7 kg perşemge 12 kg cuma 10 kg gibi.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
4 gün ideal bence zamanla alışırsın ben 3 gün yapıyorum haftada salı perşembe cumartesi günleri ama full body ilk ay böyle uygun gördüler 2. Ay devam edersem 4 günlük isticem bende.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Kilo verme, fitness için 3 gün olabilir ama vücut geliştirme için 3 gerçekten çok az. Gelişme minimumda kalır.

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Ben haftanın 6 günü gidiyordum,pazar günü kapalı oluyordu :D

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ben tersine kilo almak için gidiyordum ama bir türlü olmadı hep aynı kiloda kaldım.
Kilo almak kolay. Haftada 5 gün gidersin gene, elinden geldiğince zorlanarak ağırlık çalışırsın ve protein+karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin. Yanında Pro gainer kullanırsan %100 sonuç verecektir.

Son mesajlar