Ziya Selçuk'un Son Gönderisindeki Fotoğraf Başka Birisine Ait Çıktı! :D

Bu konuyu okuyanlar

Özel başlık
41.303921, -81.90169
Pinterest kesmemiş herhalde bir de instagrama gelmiş. Şaka maka bayağı bir güldüm. :D
Alttaki yorum zaten her şeyi özetliyor. Bende diyorum bu adam böyle değildi nasıl yaşlanmış diyordum.

2021-05-04 (6).png
2021-05-04 (7).png

Hesap bu: Login • Instagram

2021-05-04 (8).png

Ekli dosyalar

• 1620151779446.png
    1620151779446.png
    326.9 KB · Görüntüleme: 18

Fakehero

Why so serious ?
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
English Teacher
Tahminen hesabı yönetenlerden birisi yapmış.

Özel başlık
41.303921, -81.90169

İsimyok0808

Profesör
Özel başlık
İsimsiz Kullanıcı

sappien

Asistan
Cezalı
Özel başlık
Two Steps from Hell
Bu bir espri. Marlon Brando yakışıklı bir erkek olduğu için böyle bir espri ile karışık ironi yapmış. Genelde insanlar yakışıklı bir erkeği 'Brad Pitt gibi' veya güzel bir kadını 'Angelina Jolie gibi' diyerek o kişinin güzelliğine veya yakışıklılığına sahipmiş gibi benzetmede bulunur. Burda da Marlon Brando'yu kendisine benzeterek yakışıklı olduğunu söylemiş. Bunun altında ben bir yanlışlık veya hatalı bir paylaşım göremiyorum.

wolfvo

Profesör
Özel başlık
Bir tutam Maydanoz
İlk bakışta gerçek zannettiydim.Hani benzettiydim de.Sonradan öğrendim :D

Özel başlık
41.303921, -81.90169
Bu bir espri. Marlon Brando yakışıklı bir erkek olduğu için böyle bir espri ile karışık ironi yapmış. Genelde insanlar yakışıklı bir erkeği 'Brad Pitt gibi' veya güzel bir kadını 'Angelina Jolie gibi' diyerek o kişinin güzelliğine veya yakışıklılığına sahipmiş gibi benzetmede bulunur. Burda da Marlon Brando'yu kendisine benzeterek yakışıklı olduğunu söylemiş. Bunun altında ben bir yanlışlık veya hatalı bir paylaşım göremiyorum.
Demek espriymiş. :D
Neyse güldürdü ve amacına ulaştı o zaman. Zaten düşündüm de adam bu kadar salak mı başkasının fotosunu koyacak. :)

Akagi

Asistan
Özel başlık
Biri beni öldürsün
Neden böyle bir şey yapma gereği duymuş ?. Birisinin bulabileceğini düşünememiş mi? :D

forxp

Asistan
Özel başlık
Gönüllerin Admini
Ziya Selçuk, şeytanın çocuklara zulmetmesi için gönderdiği insanüstü güçleri olan bir cindir. Gençliği yoktur, şu anki hali gerçek formu değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ziya Selçuk, şeytanın çocuklara zulmetmesi için gönderdiği insanüstü güçleri olan bir cindir. Gençliği yoktur, şu anki hali gerçek formu değildir.
Niye gülüyorsunuz? Ben deli değilim!

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar