Youtube telif ihlali hakkında soru

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4

arkadaşlar merhaba youtube kanalıma video yüklüyordum bir süre sonra ard arda o siyah renkli ünlem işareti vermeye başladı, yüklediğim videoların telif hakkı sorunu yok, sonra denemek için birkaç tane fotoğraf ve youtube müzik arşiv kütüpanesinden müzik seçtim video oluşturdum bu videoyada hemen o siyah ünlem işaretli uyarıyı verdi, uyarının hemen yanıbaşında hata olduğunu düşünüyorsanız itiraz edebilirsiniz linki vardı tıkladım bana videonun bana ait olduğunu kanıtlamamı istiyor ve o süreden son 19 saat kaldı (bu süre dolduğunda ve hiçbirşey yapmaz isem yani videonun bana ait olduğunu kanıtlamaz isem ne olacağını da bilmiyorum) itiraz edeceğim zaten internetteki alealde 2-3 fotoğraf %100 bedava olan taraftan youtube müzik kütüpanesini kullandım yani bu video %100 bana ait.

şimdi içime bir kurt düştü itiraz başvurusunu tamamladığımda youtube hata yapıp kanalımı kapatır mı?

yoksa videoyu sileyim mi? eğer silersem bu telif itirazı kalkar mı?

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tamam videoyu sileceğim, öyle yaparsam telif hakkı sorunu kalkar mı? eğer sorun kalkar ise hemen sileceğim videoyu. zaten 2 saat kaldı

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iyi biliyorsunuz dimi çünkü hemen sileceğim