Yönetici Olamamak

Drizzt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başta normal kullanabiliyordum windowsu ama sonra sanırım bir yanlışlık yaptım değişiklik filan hesaplarda tam bilemiyorum ama şu anda yönetici değilim bilgisayarda ve hemen hemen hiç bir şey yapamıyorum bu yüzden.Başka kullanıcı yok görünüyor bilgisayarda tek hesap kullandığım hesap ama bunda da işlem yapamıyorum izin gerekiyor diyor.Güvenli modda denedim olmadı, çalıştırdan lusrmgr.msc bu komutla girdim değişiklik yapamadım yine izin yüzünden ne yapmam gerek bir bilen varsa bi aydınlatsın lütfen günlerdir uğraşıyorum bi çözüm bulamadım.

http://g1211.hizliresim.com/13/f/fwbyd.jpg

bu resimdeki gibi geliyor uyarı.

Reaksiyon puanı
31
Senin gösterdiğin resimde gözükmüyor ama alt tarafta 'Bu bildirimlerin ne zaman görüntüleneceği değiştir' seçeneği var hiç bir zaman uyarma dediğinde izin istemeyecektir.

tarkankarabas

Asistan
Reaksiyon puanı
2
pcyi güvenli modda açarsan administrator kullanıcısı çıkar. onunla aç ve kendi kullandığın hesabı yönetici yap. eğer admin şifresi varsa ve sen bilmiyorsan windowsu yeniden kurmak en kısa çözüm olur.

İOS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kullanıcı Hesap Denetimini Kapat

Drizzt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
pcyi güvenli modda açarsan administrator kullanıcısı çıkar. onunla aç ve kendi kullandığın hesabı yönetici yap. eğer admin şifresi varsa ve sen bilmiyorsan windowsu yeniden kurmak en kısa çözüm olur.
o zaman da olmuyor yukarda dediğim gibi o zaman da işlem yapamıyorum aynı hatayı alıyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kullanıcı Hesap Denetimini Kapat
nasıl yapcam bunu?

seablack2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, E-posta hesap doğrulaması yapmadığından dolayı bilgisayarına erişim kısıtlanmış lokal hesaba dönmüş normalde windows 8'i kurduktan hemen sonra işlem merkezi e-posta adresini doğrula ve bu bilgisayara güven şeklinde uyarı verir dikkate almadın muhtemelen şimdi çözümümüze gelip bilgisayar açıldıktan sonra Charm Bar - ayarlar - bilgisayar ayarlarını değiştir- genel-gelişmiş başlangıç - şimdi yeniden başlat yolunu izleyerek güvenli moda geç açıldıktan sonra Bilgisayar - Yönet - Yerel kullanıcılar ve Gruplar - Kullanıcılar" kısmına gelerek kendi kullanıcını bul sağ tıkla - özellikler kısmına gel üyelik sekmesinden ekle diyerek önce "Administrators" Ardından HomeUsers gruplarına üye yap işlem tamamlandıktan sonra bilgisayarını yeniden başlat kolay gelsin

kb82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güvenli modda yeniden başlatın. Administrator hesabı ile oturum açın. Denetim masasına girin. Görüntüleme türünü küçük simgeler yapın. Daha sonra kullanıcı hesaplarına giriş yapın. Oradan Başka bir hesabı yönetin seçeneğini seçip gelen bölümden kullanıcı adınızı seçin ve Hesap Türünü değiştiri seçin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar benim bilgisayarıma format tıldı sonra ben2 kulanıcı açıyım dedim am ayanlışıkla guesti adminnatör yaptım şimdi değiştiremiyorum silemiyorum kulanıcıyıda ne guesti nede normal kulnacııda bişey yapamıyorum lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var günlerdir çözemedim çözersen lütfen bilgilendir

metehan la y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yanlışlıkla Standart kullanıcı yaptım bi yardım edin kesin çözüm yokmu.İki haftadır düzeltmeye çalışıyorum her şeyi yaptamı cmd olsun bilgisayar yönetici olsun her şeyi taptım karşılık alamadım bi el atın lütfen.