Yıldırım Demirören İle Fenerbahçe Yöneticilerinin Şok Telefon Kaydı!

mortality

Doçent
4 Aralık 2010
578
9
18
Hakikaten şurası chat sayfası olacak alacaksın çekirdekleri çitleye çitleye izleceksin :lol: Hakikaten inananlar var ya. :4: Birde ciddi ciddi yorumlar koptum resmen pc başında. :mrgreen:

whiskers

Asistan
24 Kasım 2009
385
10
18
Şimdi bir fenerli arkadaş gelir kabul etmez bu konuşmaları başkanları ve yönetimi çok masumdur :)
Ah be Arkadaşım Sen Hemen Kabullendin mi?.. İnsan Önce Bir Araştırır Haberi Yayan Kim? Haberin Aslı Var mı?.. Tabi Gördün Fenerbahçeyi, Yıldırım Demiröreni Bunlar Zaten Yapabilecek tipler dedin sazan gibi atladın.. Önce Bir Araştır Mübarek. Sadece Bu Konu İçin Değil. Sen Allahbilir Bu Gazetece ve Komutanları İçeri Alınmasınada Aynı Tepkiyi Vermişsindir.. Yazık Şu Zihniyete :)

YellowRed

Rektör
2 Ekim 2008
13,574
27
0
Ah be Arkadaşım Sen Hemen Kabullendin mi?.. İnsan Önce Bir Araştırır Haberi Yayan Kim? Haberin Aslı Var mı?.. Tabi Gördün Fenerbahçeyi, Yıldırım Demiröreni Bunlar Zaten Yapabilecek tipler dedin sazan gibi atladın.. Önce Bir Araştır Mübarek. Sadece Bu Konu İçin Değil. Sen Allahbilir Bu Gazetece ve Komutanları İçeri Alınmasınada Aynı Tepkiyi Vermişsindir.. Yazık Şu Zihniyete :)
ah be fenerli kardeş, sen de hala gerçekleri kabullenemedin mi? "yöneticim" diye baştacı ettiğin insanlar 1 senedir seni kandırıyorlar. her söylediklerini tek tek yutuyorlar. kırmızı çizgilerini ezip geçiyorlar. bunu da yeni yeni kılıflarla örtbas etmeye çalışıyorlar. sen de hala yutuyor musun? :)

NT1

Doçent
1 Nisan 2012
598
1
0
Bune arkadaş ya biz bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ...!

Çarşı grubunun sözlerini çalmayalım lutfen...

Bu Beşiktaş takımı ıcın Çarşı tarafından Soylenmıstı...

yaratıcı olalım....

ayrıca sız sereflısınız de dıger takımlar serefsız mı yanı ?

10 Ocak 2012
7,862
31
228
Ben seni karşıma alıp adam akıllı cevap bile vermem önce edebinle konuşmayı öğren sazan gibi ne demek kendinle karıştırdın galiba Tv den gördüğün yarım yamalak haberlerle gazetecilerin ve komutanların içeri alınmasıyla demogaji yapma bana siyaset değil futbol konuşuyoruz.

3D-Clan

Profesör
29 Nisan 2012
1,567
1
0

yaratıcı olalım....

Bu mesajdan bunumu çıkardınız hocam yazdığım yazıda bir kulüp adı geçiyormu ?

Ayrıca istediğimi yazarım anlayan istediği gibi anlar ben o sözün çarşının tapulu malı olduğunu bilmiyordum neyse

10 Ocak 2012
7,862
31
228

yaratıcı olalım....

Yapma hocam bunamı takıldın şimdi alt tarafı bir söz Galatasaray'a ait dememişki arkadaş sadece söylemiş böyle şeyleri sorun yapmak bize yakışmaz.

ADRENALİN-1

Doçent
18 Mart 2012
686
0
0
aziz başkanımız ve fenerbahçe kulübü alnımız ak yolumuza devam ediyoruz, hedefimizde 2 kupa var, inşallah alacağız bu kupayı.

giresunlu_28

Asistan
9 Temmuz 2011
236
0
18
t.doğan karlıbel'in kimin adamı olduğu belli her şeyi sallama bir adam... bu adamın bu zamana kadar çok palavrasını gördük...

12 Mart 2011
35,206
10,327
293
galatasaraylı arkadaşlar bu sakızı çok erken çiğnemeye başladınız. da,
bu sakız balon çikletlerden.
fazla ümit bağlamayın.

ADRENALİN-1

Doçent
18 Mart 2012
686
0
0
t.doğan karlıbel'in kimin adamı olduğu belli her şeyi sallama bir adam... bu adamın bu zamana kadar çok palavrasını gördük...

karlıbel zaten galatasaraylı, bize düşman olan ve sürekli fenerbahçeyi rahatsız edecek açıklamalar yapılıyor, rasim ozan kütahyalı, serhat ulueren, gökmen özdenak, Baransu, fatih altaylı, Mehmet ali birand vb... bunların hepsi galatasaraylı fenerbahçeye düşman kesildiler. Fenerbahçe süper final kupasını alsın bakın neler yazacaklar, ne yorum yapacaklar, bunlarda sadri şener gibi kupamızı istyoruz, kupamızı verin diyecekler.

XAFER37

Profesör
17 Kasım 2011
1,331
1
218
karlıbel zaten galatasaraylı, bize düşman olan ve sürekli fenerbahçeyi rahatsız edecek açıklamalar yapılıyor, rasim ozan kütahyalı, serhat ulueren, gökmen özdenak, Baransu, fatih altaylı, Mehmet ali birand vb... bunların hepsi galatasaraylı fenerbahçeye düşman kesildiler. Fenerbahçe süper final kupasını alsın bakın neler yazacaklar, ne yorum yapacaklar, bunlarda sadri şener gibi kupamızı istyoruz, kupamızı verin diyecekler.

rahatsızlıgınız varsa rahatsız olursunuz yoksa niye bu gürültünüz.

XAFER37

Profesör
17 Kasım 2011
1,331
1
218
Gerçek olduğunu nereden anladınız diye sorayım size o zaman.
Şike safsatasındada bir sürü kayıt vardı ne noldu onlara.

ben gerçek demedim ama sen hemen yalanlamıssın gerçek olup olmadıgını anlamadan
kayıtların hepsini yıldırım demirören temizledi dün haberin yokmu.

ADRENALİN-1

Doçent
18 Mart 2012
686
0
0
rahatsızlıgınız varsa rahatsız olursunuz yoksa niye bu gürültünüz.

eee bu medya fenere düşman ise, yalan, yanlış haberler yapıp fenere zarar veriyorlarsa bu gürültüyü kopartırım, sizede zaten malzeme çıkıyor böyle yalan, dolan haberler ile daha ben ne diyeyim bunları yapan galatasaray medyası.

giresunlu_28

Asistan
9 Temmuz 2011
236
0
18
renktaşlar fenerbahçeli arkadaşlar cevap vermeyin bırakın kendi kendilerine konuşsunlar onların uefa kupası var boş verin kendi kendilerini hırpalasınlar eyer kupayı almak isteyen olursa kupa müzemizde buyursunlar gelsinler resmini çekip müzelerine hatıra olarak koysunlar...

XAFER37

Profesör
17 Kasım 2011
1,331
1
218
renktaşlar fenerbahçeli arkadaşlar cevap vermeyin bırakın kendi kendilerine konuşsunlar onların uefa kupası var boş verin kendi kendilerini hırpalasınlar eyer kupayı almak isteyen olursa kupa müzemizde buyursunlar gelsinler resmini çekip müzelerine hatıra olarak koysunlar...

bi kereön yargılı oldugun kabak gibi ortada eger bana söylediysen galatasaraylı oldugumu nerden biliyosun kendi aranızdan renktaşlarınız la birbirinizi kandırın bakalım

--- Mesaj Güncellendi ---

hangi kupa, türkiye kupası mı? :D

o zaman aldıklarında adı türkiye kupası degildi sanırım belkide türkiye kupalarıda yoktur:D

--- Mesaj Güncellendi ---

mustang

Dekan
30 Ekim 2008
8,663
34
228
ben gerçek demedim ama sen hemen yalanlamıssın gerçek olup olmadıgını anlamadan
kayıtların hepsini yıldırım demirören temizledi dün haberin yokmu.
Yok.
En iyisini sizler bilirsiniz.
Ali Dürüst demiş ya,zaten kurulmuş ligde oynuyorsinuz,yazık size.