Yıldırım Demirören İle Fenerbahçe Yöneticilerinin Şok Telefon Kaydı!

Bu konuyu okuyanlar

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım afedersin ama senin aklın yok mu herşeyi galatasaraylılar , ts liler yaptı vs diyosun düşün bikere eşşek kadar iddaneme yaptılar mahkeme kabul etti yıldırım demir ören bi çırpıda sildi görüntüler kayıtlar kabak gibi ortada daha ne olsun.
hangi görüntü, kayıtlardan bahsediyorsun, emenike ile ilgilli görüntüler nerde hani, içinde para var dediğiniz çanta nerde hani, vali bile çantada biletlerini olduğunu söylüyor, her şey siyasi oyunudur bu görüntüymüş, kayıtmış bunlara hiç birisine aldanmayın.

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya maderatörlere rica ediyorum artık şu fenerin şikesiyle ilgili haberleri açmasınlar bıktım artık millete cevap yazmaktan dayanamıyorum yazıyorum sonra bi bakmışsın 2 saat geçmiş:D:D

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hangi görüntü, kayıtlardan bahsediyorsun, emenike ile ilgilli görüntüler nerde hani, içinde para var dediğiniz çanta nerde hani, vali bile çantada biletlerini olduğunu söylüyor, her şey siyasi oyunudur bu görüntüymüş, kayıtmış bunlara hiç birisine aldanmayın.

nerde olduklarını yıldırım demir ören bilir nereye sakladıysa çıkartsın sizi aklıyacam diye 10 takla attı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
hangisi fener medyası isimleri sayda bilelim?
hangi birini sayacaksın? bütün gazete-tvlerin başındaki spor müdürleri, yazı işleri müdürleri, baş yazarlar çoğunlukla fenerli. zaten eskiden medyada galatasaraylı yok denecek kadar azdı. beşiktaşlıların sayısı bile daha fazlaydı. bugün yönetici konumunda olanlar da o zamanın muhabirleri...

sen de biliyorsun ama bilmezden geliyorsun.

Cochineal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu adamın söylediği her şey doğru çıktı şimdiye kadar.Böyle bir ses kaydının olduğuna inanmıyorum ama varsa ortalık karışır.Raporlar çelişkili,federasyonun niyeti belli açıkça gözüküyorki dönen bir dolap var.İstediğim yapan kişilerin bunları açıklayıp bir an önce herkesi memnun edecek bir yol bulunması.Türk futbolu ancak böyle kurtulur.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nerde olduklarını yıldırım demir ören bilir nereye sakladıysa çıkartsın sizi aklıyacam diye 10 takla attı.

o zaman yıldırım demirörenmi vardı, savcı bile doğru dürüst ispatlayamıyorda demirören mi ispatlayacak ohoho geçin bu hayaller, bir şeyi ispatlayamıyorlar ondan sonra savcı çıkıp, aziz yıldırım ergenekoncu, yok örgüt üyesi, yok nato üyesi, yok pkk üyesi demeye getirdiler, aziz yıldırım orda tutulmasının sebebi hep asılsız suçlamalar.

--- Mesaj Güncellendi ---

hangi birini sayacaksın? bütün gazete-tvlerin başındaki spor müdürleri, yazı işleri müdürleri, baş yazarlar çoğunlukla fenerli. zaten eskiden medyada galatasaraylı yok denecek kadar azdı. beşiktaşlıların sayısı bile daha fazlaydı. bugün yönetici konumunda olanlar da o zamanın muhabirleri...

sorduğun şeye bak bırakda o kadar'da fenerli olsun, feneri savunsun ama galatasaray medyası daha çok ses çıkarıyor, spor yorumcusu ve yazarları.

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
sayın moderatör burda konuşuyoruz kimseyi alaya almıyorum sadece konuşmaya çalışıyoruz kimseye bi hakaret yapmıyoruz azımızı açmayalım o zaman bu mesajda 3 olsun o zaman bunlar espiridir ya ne olacak.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0

sorduğun şeye bak bırakda o kadar'da fenerli olsun, feneri savunsun ama galatasaray medyası daha çok ses çıkarıyor, spor yorumcusu ve yazarları.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ses çıkarmak yetmiyor maalesef. etkinlik lazım. biz etkin olsak ne play off sistemi gelirdi, ne 58. madde değişirdi...

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
sayın moderatör burda konuşuyoruz kimseyi alaya almıyorum sadece konuşmaya çalışıyoruz kimseye bi hakaret yapmıyoruz azımızı açmayalım o zaman bu mesajda 3 olsun o zaman bunlar espiridir ya ne olacak.

Ben size, ceza vermedim.

Uyarıda vermedim.

Sadece mesaj ile uyardım.

Hepsi bu.

Yazdığınız mesajlar duruyor hala.Silsem bile görebiliyoruz.

Tabi ki istediğinizi yazabilirsiniz ama;

Bu karşı tarafa kışkırtıcı şekilde olmamalı.

Seviyeli bir şekilde konuya devam etmeniz dileğiyle.

Hayırlı geceler dilerim.

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben size, ceza vermedim.

Uyarıda vermedim.

Sadece mesaj ile uyardım.

Hepsi bu.

Yazdığınız mesajlar duruyor hala.Silsem bile görebiliyoruz.

Tabi ki istediğinizi yazabilirsiniz ama;

Bu karşı tarafa kışkırtıcı şekilde olmamalı.

Seviyeli bir şekilde konuya devam etmeniz dileğiyle.

Hayırlı geceler dilerim.

sayın moderatör size gerçekten teşekkür ediyorum üslubunuz çok güzel nazikçe uyardınız ben dikkat edecem saolun sizede hayırlı geceler ( sakın alay şeklinde algılamayın içimden gelerek yazdım).

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ses çıkarmak yetmiyor maalesef. etkinlik lazım. biz etkin olsak ne play off sistemi gelirdi, ne 58. madde değişirdi...
sen öyle zannet, 58.madddeyi kabul etmediniz amma play offun oynanmasını galatasaray ve diğer kulüpler ile oy birliği ile kabul edildi. buna çoktan karşı çıkacaktınız ve play offta oynanmayacaktı, iş işten geçtikten sonra karşı çıkmanın bir anlamı yok.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
sen öyle zannet, 58.madddeyi kabul etmeniz ama play offun oynanmasını galatasaray ve diğer kulüpler ile oy birliği ile kabul edildi. buna çoktan karşı çıkacaktınız ve play offta oynanmayacaktı, iş işten geçtikten sonra karşı çıkmanın bir anlamı yok.
ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. karşı çıktık da noldu? fener karşı çıksa medya desteğini de alır, play off getirtmezdi.

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya ben bişey soracagım şimdi aklıma geldi konu dışında ama, forumun günlük online kullanıcı sayısı kaç acaba.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
3 yaşında çocuk beyni yok bazı basın mensuplarında (bazı çok az oldu) :D

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
büyük olmak zor be kardeşim.

hemen her fırsatta karalamaya çalışıyorlar. o kadar büyüğüz ki Fenerbahçe ile ilgili bir haber çıktığında (bu haberide çıkaranlar genelde GS li) hemen Gs li arkadaşlar başlıyorlar yorum yazmaya. Boşa dememişler zenginin malı züğürtün çenesini yorar diye.

İyi Oldu iyi.:yes:
Yakıştı Bazılarına...:sneaky2::D

FB düşmanı uydurma haber yapan salakları diyorsun sanırsam.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34

hemen her fırsatta karalamaya çalışıyorlar. o kadar büyüğüz ki Fenerbahçe ile ilgili bir haber çıktığında (bu haberide çıkaranlar genelde GS li) hemen Gs li arkadaşlar başlıyorlar yorum yazmaya. Boşa dememişler zenginin malı züğürtün çenesini yorar diye.

Aynen...:yes:

Reaksiyon puanı
31
Kirpide yavrusunu pamuğum diye severmiş bilmem anlatabildimmi ne takımmış büyük yapa yapa bitmedi.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Türk futbolunda ortamı sürekli geren sürekli herkesle kavga eden burdan da büyüğüz kimse bizi çekemiyor sonucunu çıkaran bir takım.

bibooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ego tatmin etmek böyle bir şey sanırım bırakın öyle düşünsünler :)
Düşünmesi gereken biziz zaten sen kendi takımını düşün birazcık.Asıl ego tatmin eden sen ve senin gibiler bu forumda kendini tatmin ediyor işte.Gelmiş iki gram beyin sahibi olmayan adamların haberlerini paylaşıp duruyorsunuz.Gerçi sizin Uefa kupanız var.Hadi onu geçtim Süper Kupa var.Hadi onu geçtim tertemiz bir geçmişiniz var.En büyük sizsiniz başka büyük yok.Ortamı biz geriyoruz evet.Sahada futbol oynanmasın diye herşeyi sahaya atıyoruz.Saha dışında devamlı ezeli rakip ebedi dost dediğimiz insanları arkalarından vurmaya kadar gidiyoruz.Devamlı tetiktesiniz bu ne kadar kin ve nefretmiş.Sizin gibi ebedi dost olmaz olsun be.Azıcık insanlığınız olsa zaten empati kurmaya çalışırsınız.Bunun bir oyun olduğunu zaten bazı kesim taraftarları farkında değil.Gerçi onlar taraftar değil futbolun teröristleri.Gerçi ne diye yazıyorsam ne gerek var bunu yazmama herkes bunun farkında.Sizin öyle bir görüşünüz var ki terör örgütü neyse sizin için Fenerbahçe'de aynı şey.Yazıklar olsun ne diyim ki.Daha böyle kıytırık konulara yorum atmam çünkü düşmanlıkta,kin ve nefrette tavan yapmışsınız.Sizden futbol anlamında dost falan olmaz.Hafta son kazanan takım Galatasaray olursa da ben alkışlarım.Hiç değilse kendi ülkemin takımı o da.Hiç değilse sahada alın teri döken futbolcuların temizliğine inancımdan alkışlarım.İnançlı ve verilen emeğe saygısı olan bir insan bunu yapar zaten.Hadi eyvallah bir daha görüşmemek üzere kendinize iyi bakın.

Reaksiyon puanı
31
.Azıcık insanlığınız olsa zaten empati kurmaya çalışırsınız.
Şimdi yorumunu okudum o kadar şey yazmışın herşey güzel hoşta bu nedir ne demek insanlığınız olsa hayvanmayız biz daha karşındaki insanla nasıl konuşulur nasıl tartışılıp eleştiri yapılır onu bilmiyorsun birde gelmiş buraya demogaji yapıyorsun şimdi ben sana soruyorum sende biraz insanlık edep varmı.?

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Baransu şimdi tv'de konuşuyo bu konu ile ilgili adam tek kelime diyo inanmıyorum gel burdan yak:)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27

büyüklük ile şikeyi aynı kefeye koymak ancak fenerlilere mahsus bir tavır olsa gerek...