Yeter artık Türk Telekom!

Bu konuyu okuyanlar

Buraksahin006

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Arkadaşlar merhaba,
Türk telekom internetini kullanıyorum. İnternetimizde 5 10 dk da bir kesintiler oluyordu. Bizde Pazartesi günü müşteri hizmetlerini aradık. Ordan baktıklarında sürekli kopmalar var dediler. Modeme güncelleme yapıyoruz dediler. Salı günü pek fazla sıkıntı yoktu sadece 2 3 kere felan kesilmiştir. Ama bugün Sabahtan beri bağlanmaya çalışıyorum ama malesef bağlanamıyorum. Bağlansam bile 2 3 dk sonra internet gidiyor. Ne yapmam lazım

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Bende de aynı oluyor.Sınırsız 12 mpbs kullanıyorum ara sıra oyundayken kopuyor.İnternet yüzünden klavyeyi kırmıştım bi ara.

Buraksahin006

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Telekomu evinize kadar çağırıp arıza ekipleri kontrol edecek.
Hocam sürekli arıza kaydı oluşturuyorum. Sms olarak bana sorununuz çözülmüştür diye mesaj atıyorlar. Ama üzerinden 10 15 saat geçtikten sonra yine internet gidiyor dsl ışığı yanıp sönüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet Servis Sağlayıcınızı değiştirebilirsin. Çoğu kişi aynı sorunları yaşıyor.
hocam malesef taahhüt var 2 sene
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de aynı oluyor.Sınırsız 12 mpbs kullanıyorum ara sıra oyundayken kopuyor.İnternet yüzünden klavyeyi kırmıştım bi ara.
bende 12 mbps kullanıyorum 3 ve ya 4 zor alıyorum

antalyalı07

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Arkadaşlar merhaba,
Türk telekom internetini kullanıyorum. İnternetimizde 5 10 dk da bir kesintiler oluyordu. Bizde Pazartesi günü müşteri hizmetlerini aradık. Ordan baktıklarında sürekli kopmalar var dediler. Modeme güncelleme yapıyoruz dediler. Salı günü pek fazla sıkıntı yoktu sadece 2 3 kere felan kesilmiştir. Ama bugün Sabahtan beri bağlanmaya çalışıyorum ama malesef bağlanamıyorum. Bağlansam bile 2 3 dk sonra internet gidiyor. Ne yapmam lazım
ilginç gerçekten

Buraksahin006

Asistan
Reaksiyon puanı
63
İşi bilmeyen biri olursa geçiştiriyorlar, ekip geldiğinde çözüldü dedikten sonra hemen salmayacak testlerini vs yapacak eğer yine aynıysa söyleyecek.
Hocam şu anda internetim normal hızına döndü 1080p video izleyebiliyorum. Ama nedense bazen 360p bile zor izliyorum. Bazen ise en kötü durum inernet komple gidiyor. Şimdilik çözümümü buldum. Modemi çıkartıp bi 10 15 dakika beklettim modemde biraz ısınmıştı. sonra geri taktım. modemin yerini masanın ucundan ortaya aldım nedensiz bir şekilde geldi ve saat 18.30'dan beri herhangi bir sorun olmadı