Yeni telefon almak istiyorum tavsiyeler..

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum max. bütçem 800-850 tl arası gibi.Kullandığım telefon 5800 XM ufak bir kazadan sonra anakartın bir köşesi kırıldı ve artık bluetooth çalışmıyor şarjı daha kısa tutuyor.
Yeni almayı düşündüğüm telefonda (marka takıntım yok) sarj tutmalı internete girdiğimde hızlı olmalı telefonun kendisi de hızlı olmalı flash desteği olmalı kamerasının çözünürlüğü ve mp i iyi olursa iyi olur önerebileceğiniz bir telefon var mı :confused1:

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Hiç Düşünme Kampanya Bitmediyse Bu Fiyata Bu Telefonu Al . Uzun zamandır Takip ettiğim ve Kampanya Olduğu halde Alamadığım Telefon sana Yar olsun ..

Samsung i8150 W

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bütçene göre piyasaki olan telefonları aşağıda sıraladım.

1. http://www.hepsiburada.com/Liste/sa...150w&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMI8150W-B2

2. http://www.hepsiburada.com/Liste/mo...px?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946

3. http://www.hepsiburada.com/Liste/no...aspx?productId=telcepnok701&categoryId=371946

4. http://www.hepsiburada.com/Liste/no...spx?productId=telcepnokc601&categoryId=371946

5. http://www.hepsiburada.com/Liste/so...kneov&categoryId=371946&SKU=TELCEPERICKNEOV-G

6. http://www.hepsiburada.com/Liste/no...px?productId=telcepnokia603&categoryId=371946

İşletim sistemini belirtmemişsin android mi istiyosun yoksa symbian mı yada bada mı ? işletim sistemini söylersen sana direk bi telefon önerisini yapabilirim.

Ayrıca bu telefonlar arasında flash desteği olanlar 1, 2 , 5 numaralı olan telefonlardır. Diğerlerinde Flash lite desteği vardır flash'ın kısıtlı versiyonudur.

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Samsung i8150 Galaxy W bu telefon hoşuma gitti zaten şu anda kampanyadaymış hepsiburada da
hangi işletim sistemini istediğimi sormuşsun ben android taraftarıyım biraz.

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
motorola atrix ben kullanıyorum memnunum

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung i8150 Galaxy W bu telefon hoşuma gitti zaten şu anda kampanyadaymış hepsiburada da
hangi işletim sistemini istediğimi sormuşsun ben android taraftarıyım biraz.

android için 1, 2 , 5 numaralı telefonları incele onların arasında donanımı en yüksek olan motorola'dır bu arada.

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Sakın o telefonu alma kardeş.. (i8150)
Ben kullanıyorum hiç memnun değilim. 300 liralık telefonlar gibi çalışıyor uzak dur.
Sony HTC ve Motorola bak..

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum max. bütçem 800-850 tl arası gibi.Kullandığım telefon 5800 XM ufak bir kazadan sonra anakartın bir köşesi kırıldı ve artık bluetooth çalışmıyor şarjı daha kısa tutuyor.
Yeni almayı düşündüğüm telefonda (marka takıntım yok) sarj tutmalı internete girdiğimde hızlı olmalı telefonun kendisi de hızlı olmalı flash desteği olmalı kamerasının çözünürlüğü ve mp i iyi olursa iyi olur önerebileceğiniz bir telefon var mı :confused1:

sitede gezerken bunu gördüm bi bak istersen kardeşim

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-uzerinde-uygun-fiyata-iphone-79163404/detay/

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ua23ua saolasın iphone tercihim değil bence verilen paraya değmez. Ülkemizde çok pahalı ne yazıkki bu telefonlar. Yurtdışında adamlar zevk için parçalıyorlar o telefonları. :)
ubuntu şaşırdım çoğu yerde telefonu öve öve bitiremiyorlar anlamadım.
mr_rain atrix kullanıyormusun ? kullanan bir kaç kişiden bilgi almam lazım da telefonla ilgili.(fena telefonda değil hani :) )

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdi aklıma takıldı yeni konu açmayayım da burdan yazayım :)
Sony ericson Xperia Neo V ve Samsung Galaxy Wonder i8150 bu iki telefonu baya inceledim galaxy w biraz önde bazı forumlarda neo v nin ekranının bir süre sonra rengini kaybettiğini söylemişler bu doğru mu ?
Neo v nin ics güncellemesinden sonra kastığını söylemişler . Neo v nin bazı filmlerde ve internette açılan flash videolarında takıldığını söylemişler .
Kullanan varsa bilgi verebilir mi telefonu yaklaşık 3-4 hafta içinde almayı planlıyorum en geç 6 hafta :)
İki telefonunda olumlu olumsuz yönlerini de söylerseniz sevinirim ..
İyi forumlar..

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kimse yazmadı bare ben biraz daha bilgi vereyim.
Neo v nin tasarımı hoşuma gitti galaxy w sıradan. Samsung un telefonlarında alışıldık bir tipi var. Neo v nin benim için en büyük alınabilirlik yanı ise ics güncellemesi gelecek olması. Tek soru işareti ise Galaxy W özellikleri daha iyi kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye eder. Galaxy W ye ics güncellemesi gelmeyecek değil mi ?
Son bir soru daha Neo v de 3G görüntülü konuşma yok diyorlar ics den sonra gelecek diyorlar doğru mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:closedeyes::yes:valla en ucuz samsung. kızlar için tavsiyem eğer hem ucuz hem dokunmaatik hemde kaliteli birşey isteiyorsanız samsung corby 2 tam KIZLARA göre ben ondan aldım memnunum fiyatı 300 tl fln. bide eğer imkanınız vrsa samsung galaxy ace dört dörtlük fiyatı 500-600 herkes için ideal.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kimse yazmadı bare ben biraz daha bilgi vereyim.
Neo v nin tasarımı hoşuma gitti galaxy w sıradan. Samsung un telefonlarında alışıldık bir tipi var. Neo v nin benim için en büyük alınabilirlik yanı ise ics güncellemesi gelecek olması. Tek soru işareti ise Galaxy W özellikleri daha iyi kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye eder. Galaxy W ye ics güncellemesi gelmeyecek değil mi ?
Son bir soru daha Neo v de 3G görüntülü konuşma yok diyorlar ics den sonra gelecek diyorlar doğru mu ?

ocak ayından beri samsung galaxy w kullanıcısıyım. interneti hızlıdır. turkcell ile 3g de 6.11 mbps indirme hızını yakaladım. 14.4 mbps ye kadar destekliyor. arayüzü beğenmiyorum ondan dolayı go launcher ex yüklü. mesaj yazarken 3 mesajdan sonrasını mms e dönüştürüyor genel olarak bütün android cihazların sorunu bu çözümü basit build.prop u değiştirmek yada go sms pro gibi programlar kullanmak. pil konusuna gelince internet müzik ve mesajlaşma ile yoğun kullanımda 15-16 saat gidiyor. internet kapalıyken mesajlaşma trafiğim ile 2 gün gittiği oldu. ics gelmeyecek. neo v de ön kamerada 3g görüntülü görüşme yapılamıyor ancak galaxy w da yapılabiliyor. onun dışında başka sorunuz varsa cevaplamaya çalışabilirim.

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Neo v arayüzü ve tasarımı çok hoşuma gitti. Daha öncede söylediğim gibi samsungların tasarımı hoşuma gitmiyor. Şimdi aklımdaki tek soru bu neo v deki hafıza olayı. Galaxy w de iyi özellikleri olan bir cihaz ama neo v tasarım açısından önde benim için.
Hafıza sorun olur mu neo v de ?

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
[MENTION=141466]celalim93[/MENTION] samsung galaxy wonder almayı düşünüyorum internet deneyimi önemli benim için internet sitelerinin mobil sürümüne girmeye zorluyor mu yoksa masaüstü sürümünü görüntülemede başarılı mı?mesela shiftdelete forumu hızlı açıyor mu benim HTC touch 2 kasıyor da

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@celalim93 samsung galaxy wonder almayı düşünüyorum internet deneyimi önemli benim için internet sitelerinin mobil sürümüne girmeye zorluyor mu yoksa masaüstü sürümünü görüntülemede başarılı mı?mesela shiftdelete forumu hızlı açıyor mu benim HTC touch 2 kasıyor da

bilgisayar rahatında internete giriyorum diyebilirim. mobil sitelerde başarılı. ben dolphin tarayıcı kullanıyorum daha hızlı varsayılan tarayıcıya göre. masa üstü siteleride görüntülemekte başarılı diyebilirim. flash içerikli sayfaları yüklerken bir kasma söz konusu değil.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
alcatel-one-touch-995-driver-2.jpg

[video=youtube;zsmC83EtwBo]http://www.youtube.com/watch?v=zsmC83EtwBo[/video]

600 Kagıt bunu al derım :D

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
bilgisayar rahatında internete giriyorum diyebilirim. mobil sitelerde başarılı. ben dolphin tarayıcı kullanıyorum daha hızlı varsayılan tarayıcıya göre. masa üstü siteleride görüntülemekte başarılı diyebilirim. flash içerikli sayfaları yüklerken bir kasma söz konusu değil.

çok teşekkürler

tooclose

Asistan
Reaksiyon puanı
0
htc desire z/c
iphone 3g s

bu üçünden birisini öneririm ucuza çıkarsın.

Omeranko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0