Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

• İyi

Kullanılan: 75 28.7%
  • Orta

Kullanılan: 67 25.7%
  • Kötü

Kullanılan: 119 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Test asamasinda hala bence, en iyi duruma gelmesi icin sabir biraz. :)
Ben SDN yonetimine guveniyorum!

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Eski hali daha sadeydi, bana biraz karmaşık geliyo alışamadım henüz

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Bence de eski tema hoş ve sadeydi. Bu çok düzensiz insanın gözünü yoruyor. Herşey heryerde...

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bu tema benim de hoşuma gitti fakat ufak tefek sorunları var onlar da düzeltilince çok daha iyi olacaktır

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Tema bence çok işlevsel olmuş. Karışık olan herşeyi severim onun için bu temayı da sevdim :D
Ama arkaplanın rengi biraz daha koyu olsaymış daha iyi olurmuş.

Ayrıca unutmadan şimdiden hoşgeldin Troy askerliğin bitmiş hayırlı olsun.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Arkadaşlar vBulletin forum sisteminin 4. sürümüne geçildi. Sadece tema değişmedi. Yani yönetim temayı keyfinden değiştirmedi. Eski temanın 4. sürüme uyumlu olmadığı için bu temayı kullanıyoruz. Beğenmeyen arkadaşlar sabretsinler. Eski temaya benzer bir tema ayarlanacaktır. Bir süre sakin olun. :)

Ayrıca şu anki tema dediğiniz kadar kötü bir tema değil.

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ya arkadaşlar yandaki bölüm kapatılabiliyo neden taktınız bukadar anlamış değilim.

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
tema değiştiğinden beri videolar bende açılmıyor? ne yapamalıyım?

Videodan youtube dailymotion benzeri sitelerin videolarını kastediyorsan aslında hepsinin linkleri sağlam
Sorunun sebebi forumdaki video ekleme kodunun değişmesi bu nedenle eski eklenen videolar görünmüyor.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bir an kendimi warez forumda sandım. Bu ne biçim sitil. Eskisi bin kat daha iyiydi. Umarım tasarımı eski haline getirirsiniz.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Bazı videolar bende de açılmıyor. Yükleme bile yapmıyor. Sanırım düzelir yakında...

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Çok çok kötü bir tema, gözlerim yanıyor bakarken, hiçbir şey okuyamıyorum. Nesi vardı eskisinin? Sadece birkaç sorun giderilecekti, bitecekti. Lütfen eski haline getirin şunu yahu. Acı çekiyorum. :unsure:

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Bu kadar büyük bir forumda kullanıcıların fikri alınmadan tema değiştirilmesi doğru mu? Sonuçta forumu kullanacak olanlara sorulması gerekliydi ama geçmişte olduğu gibi yine aynı durumlar. Bir önceki tema öncekine göre kötüydü, bu ise tek kelimeyle berbat.

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Sanırım bu temanın sevilmemesinin nedeni öncekine göre daha hantal ve ağır durması, dolayısıyla daha zor kullanıldığı hissi uyandırması. Tema değişikliği, eskisi varsayılan olmak üzere kullanıcı tercihli bir seçim kutusundan yapılabilirse bence daha güzel olur. Bir kaç ay sonra en çok tercih edilen tema yine varsayılan olarak değiştirilebilir.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İnşaallah değişir tema gerçekten hiç beğenmedim foruma giresim gelmiyor artık.

*efsane*

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de beğenmedim temayı Troy da yanlış bilmiyorsam bugün terhis olacak

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
eski videolar izelmiyor link gösteriyor sadece ve eski mesajlarımın ve açtığım konular profilimden bakamıyorum sadece 2 mesaj var bin küsür mesajdan eski haline geri dönelim ya

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bence de eski tema hoş ve sadeydi. Bu çok düzensiz insanın gözünü yoruyor. Herşey heryerde...
Bir fikirdaş daha! :D

Evet eski tema olup yandaki yeni mesajlar vs yerleri kalsa daha güzel olur..
Aynen, güzel yanı orası olmuş bir de menünün sadeliği yakışmış...

Benim ilk değişiklikte gözüme batan "Hoşgeldin, ..." yazısının çok yukarıda olması.

Bunun yanında bir de mesela ben normalde "Profiliniz" linkine basarak oradan aboneliğimin olduğu konuları takip ediyordum.İlk denememde "Profiliniz" linki beni yanılttı.Artık "Ayarlar" dan giriyoruz ki tersi olsa daha mantıklı olacak bence. :)

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
temayı yavaş yavaş sevmeye başladım.şimdi farkettimde yan taraftaki reklamı rahatça gizleyebiliyoruz ^^

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
zamanında eski temaya çamur atanları şimdi o eski temayı aramaları çok manidar olmuş :D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Çoğunluk istemiyor işte! Zorla kullandırıyorsunuz. Geçen tema evet berbattı ama alıştık, en azından gözü yormuyordu. Bu multi salak bir tema olmuş. Yapanların emeklerine laf etmiyorum da bize sormadan böyle bir şey yapmanızı anlayamıyorum. Troy olsaydı bize sorardı. Troy'u bu yüzden arıyorum.

Reaksiyon puanı
188
Farklı farklı temalar koysalar da her kullanıcı istediği birini seçse daha güzel olur sanki.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Çoğunluk istemiyor işte! Zorla kullandırıyorsunuz. Geçen tema evet berbattı ama alıştık, en azından gözü yormuyordu. Bu multi salak bir tema olmuş. Yapanların emeklerine laf etmiyorum da bize sormadan böyle bir şey yapmanızı anlayamıyorum. Troy olsaydı bize sorardı. Troy'u bu yüzden arıyorum.

Aynen katılıyorum.
Ben sandım ki bu güncelleme her önizlemede ya da resim içerikli konuları açarken alınan 504 hatasıyla ilgili. Bugün konu açarken eskisinden de çok 504 hatası aldım, hiçbir şey değişmemiş. Yani bununla da bir alakası yokmuş. Emeklerinize elbette ki laf etmiyorum ancak lütfen bize en azından eski temamızı geri verin. Şimdiki halini beğenenler için de tema seçme şansı verilebilirse sanırım hiçbir sıkıntı kalmayacak.

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Açıkçası jeaquares'e katılıyorum. Zırt pırt tema değişiyor. Biliyorlar ki nasıl olsa insanlar zamanla alışıyor değiştiriyorlar istedikleri gibi.
Madem tema değiştireceksiniz temayı önceden bir anket yapın tema değişsin mi ya da yeni tema şu şekilde olacak olmasını istiyor musunuz ya da 3-5 tane tema seçeneği sunun millete.
Yöneticisiniz diye sadece siz kullanmıyorsunuz bu forumu buradaki bütün insanları düşünerek anket yaparak olur çünkü moderatörler yöneticileri toplasan 500 kişi etmez ama bir dünya kullanıcınız var unutmayın.....

Ağır bir eleştiri ama böyle olması gerektiğine inanıyorum. Bende zamanında moderatörlük yaptım bir sitede. Tema değişikliği yüzünden bir sürü üye kaybetmiştik. İnsanlar nasıl olsa alışır gözü ile bakmayın. Yapmadan önce kullanıcılarınıza danışın derim ben. Sadece üst düzey yöneticilere danışarak değil.

Zırt pırt tema değişmiyorlar.Bu kez zorunlu tema değişikliği yapmak zorunda kaldılar büyük ihtimalle.Eğer profiline vs vs bakarsan Sistemin güncellendiğini görürsün.Eski temayıda Güncellenen Vbulletinde kullanamıyacaklarına göre Mecburi tema değişikliği yapmak zorunda kaldılar.

Ve ayrıca temada gayet güzel

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Yeni temayı o kadar çok sevdik ki, forum üyelerinin yarısı yeni temaya karşı isyan çıkardı. :D

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Shiftdelete.net artık Opera'mın speed-dial bölümünde yer almıyor.

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sağ taraf süper olmuş fakat genel tasarım hoşuma gitmedi.Önceki hali daha güzeldi.Ama değişiklik olmuş genede güzel.Yalnız biraz basit gibi duruyor.Eski tarz daha hoştu.Bence onu düzenleseydiniz daha güzel olurdu

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yeni tema sayesinde sanki her an ayça22 sağ alttan oturum açacakmış gibi hissediyorum. :mrgreen:
İçeriğini bilmesem sdn warez içerikli forum sanacaktım ilk gördüğümde. Umarım eski haline geri döner.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...