Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

• İyi

Kullanılan: 75 28.7%
  • Orta

Kullanılan: 67 25.7%
  • Kötü

Kullanılan: 119 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ins bu sekilde bırakmicaksinz bazı düzeltmeler yapcaksinz....?

Junas

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bebe forumları gibi olmuş. Gözlerim yoruluyor. Çok çirkin olmuş, hiç sevmedim. Troy'dan habersiz iş yapıyorlar, Troy gel de bizi kurtar. :(
Değişim iyidir..Tema güzel olmuş.Yargısız infaz yapıyorsun.Eskisine alıştığın için beğenemiyorsun.2-3 gün sonra geçer.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Amma yaygara kopardınız be, adminler anahtarı bıraksın gitsin isterseniz takılırsınız kafanıza göre he :D

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben eski mesajlarımıda görmek istiyorummmm :crying:

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ya önceki temada da böyle demişlerdi ama nerede demokrasi filan? Zorla tema beğendiriliyor bizlere.

@ersin, şaka yollu eleştiri yapıyorum. Yoksa Troy'un haberi olmadan kuş bile s*çamıyor buralarda.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Profiliniz yazının yanıda ayarlara tıkla orda listeleniyor.
Öf! Anlatamadık. Abone olunan başlıkları değil, Tüm Mesajlarını Bul kısmını soruyoruz. Eski temada başlıklara aboneliğim kapalıydı. Tüm mesajları buldan bakıyordum.

m_e_d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
değişik birsey olmus alışmamız zor olacak gibi görünüyor...

Ama yine de teşekkürler ...
SDN ye yenilik yakısır

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yok yok çok güzel olmuş. kapsamlı ve detaylı. güzellik detayda saklı :)
ellerinize sağlık...

FIRTINA_SEM

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Açıkçası jeaquares'e katılıyorum. Zırt pırt tema değişiyor. Biliyorlar ki nasıl olsa insanlar zamanla alışıyor değiştiriyorlar istedikleri gibi.
Madem tema değiştireceksiniz temayı önceden bir anket yapın tema değişsin mi ya da yeni tema şu şekilde olacak olmasını istiyor musunuz ya da 3-5 tane tema seçeneği sunun millete.
Yöneticisiniz diye sadece siz kullanmıyorsunuz bu forumu buradaki bütün insanları düşünerek anket yaparak olur çünkü moderatörler yöneticileri toplasan 500 kişi etmez ama bir dünya kullanıcınız var unutmayın.....

Ağır bir eleştiri ama böyle olması gerektiğine inanıyorum. Bende zamanında moderatörlük yaptım bir sitede. Tema değişikliği yüzünden bir sürü üye kaybetmiştik. İnsanlar nasıl olsa alışır gözü ile bakmayın. Yapmadan önce kullanıcılarınıza danışın derim ben. Sadece üst düzey yöneticilere danışarak değil.

neco12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
''troy'' halen bildiğim kişi ise bugün askerliğinin bitmesi gerekiyordu,şimdiden hoşgeldin demek istedim,hayırlı olsun...:clap::clap::clap::)

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Her tema değiştiğinde böyle bir yaygara kopuyor. Ama o tema değiştirilince gene bir yaygara kopuyor. Demek ki alışınca güzel gelmeye başlıyor.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Google Chrome kullandığım için mi bilinmez mesaj ve konuları okuduğum kısım sayfanın 3'de 1 kadar. Yani ufacık bir alan. Sağ tarafta büyük bir reklam ve son mesaj ve son konular var. Çok küçük bir alan kalmış konuları okumak için.
Temaya zamanla alışırısınız diyorsunuz da tema değişmemiş ki resmen tasarım değişmiş. Şikayet de sitem de etmiyorum bundan bir önceki haline dönmesini bekleyeceğim yoksa istesemde takılamam burada. Karışık forumlara adapte olamıyorum.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
neco değişikliğe karşı değiliz ama dandik tema değişikliği olmasın :) önceki tema da güzel değildi ama bu temadan bin kat iyiydi :)

Reaksiyon puanı
66

aXXo

Doçent
Reaksiyon puanı
39
Ben de hala eski temayı arıyorum, belki alışırım belki de alışamam yakında göreceğiz, ama eskisi gibi olmayacağı kesin. Yeni halini hiç beğenmedim SDN' in.

Reaksiyon puanı
66
buna benzeyen bir site verecem ama reklam olacak... kalsın:)

tekarar diyiyorum. anasayfa ile forum birbirinden çok uzak:)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Beğenen arkadaşlara söyleyecek kelime bulamıyorum. :) Zevk meselesi demek ki. Maalesef çook çok kötü olmuş bence, daha kötü nasıl olabilirdi diye düşünüyorum.

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
bu sağdaki yeni mesajların üzerinde ok var ona tıklayınca kayboldu..

böyle daha güzel oldu

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Aslında temada sorun yok, renklerde ve bazı simgelerde sorun var.
Forumun logo ve arkaplan rengi, anasayfadaki logonun arkaplanı gibi koyu gri olmalı.
Forum anasayfasındaki o koca koca olan şu logolarEkli dosyayı görüntüle 5651 küçültülüp değiştirilmeli. İnşallah olur.

Reaksiyon puanı
66
tema değiştiğinden beri videolar bende açılmıyor? ne yapamalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...