Yeni( son 1 ay ) s4 alanlar buraya....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar ben 30,07,13 tarihinde teknosadan s4 aldim telefonun il zamanlar sorunu yoktu. Sonra telefonda kasa açikliginin oldugunu far ettim dikkatli bakinca çok belli oluyor ve hafif çerçeveye basinca gicirdama vardi ve telefon 20 dakka oyun oynayinca yaklaşik 40 derece oluyordu bu durum video izlerken 30-40 dakkayi buluyordu bir gün telefon oyun oynarken isindi. Ve kendiliginden kapanip açti ben oyunu tekrar açtim ve devam ettim yaklaşik 10 dkk sonra telefon gene kapatip açti daha sonra ben kameraya girdim kamera açildi fakat ekran görüntüsü siyahdi yani kamera ekraninda deklanjör dokunma yeri görünüyordu ama görüntü yoktu bende bu sorunlardan dolayi garantiye verdim (22,03,13) 1 ay olmadigi için değişim istedim. Ve verdim şimdi telefonu vereli 11 gün oldu. Ve arayan soran yok ben ariyorum telefonunuz deişim onayi bekliyor diolar.

Bende yeni çikan s4 lerin isinma donma yada kasa açikliginin olmadigini duydum bazi sitelerde yeni s4 alan varsa böyle sorunlarla karşilaşan varmi ?

Bende 0 cihaz alcagim için gene ayni şeyleri yaşarim diye korkuyorum.

Yorumlarinizi bekliyorum fazla uzun oldu ama neyse :d

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Ne yazsak boş garantiden yenisi gelsin diye umacaksın :)

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Geçmiş olsun.
Yeni gelecek olan cihazda bu durum olacağını zannetmiyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ne yazsak boş garantiden yenisi gelsin diye umacaksın :)

zaten başka umudumuz yok.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Geçmiş olsun.
Yeni gelecek olan cihazda bu durum olacağını zannetmiyorum.

inş olmaz 7 gün sonra en geç bir sonuç gelcek.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

peki yokmu başka s4 kullanan yada yeni s4 alan yorumları bekliyorum. konu güncel....

by_arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm kardeşim asıl olay bende cuma günü teknosa dan mavi rengini aldım s4 ün pazar akşamı ekran gitti bir daha açılmadı telefon çalışıyor ekran yok siyah halde kalıyor 2 günlük telefon var mı böyle bişey ya, dün verdim servise bilemiyorum sorun yazılımsal mı donanımsal mı hevesin kursakta kalması böyle bişey artı bekliyorum bende bu arada servis bu denli kalabalık ve % 70 sorunlu s4 olacağını tahmin etmiyordum benim telefonumun sorunu aşağıda ki link

http://www.youtube.com/watch?v=wTib8b5ElEk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...