Yeni Mac Pro almak istiyorum yardım edermsiniz

Bu konuyu okuyanlar

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar en son çıkan masaüstü mac pro yu almak istiyorum yardımcı olurmusunuz bunun sonradan ekran kartını işlemcisini falan değiştirebilirmuyuz başka monitöre bağlayabiliyormuyuz bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi resim yükleyemedim

ErKaN-23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu bilgisayarda HDMI çıkışı var bağlayabilirsiniz, bence bunlardan ziyade bir mac işletim sistemini kullanabilirmiyin sorusunu sor, bence bunları araştır, bu arada bu pc de upgrede olayını unut, zaten donanım gayet yeterli.

altaybilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka monitöre sıradan bir HDMI kablosu ile bağlarsınız.
Hayırlı olsun şimdiden, güzel cihaz ;)

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biryerde yeni işlemci çıkarsa değiştirebilirsiniz diyor yani yeni ekran kartı falan çıkarsa değiştiremezmiyim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bir sitede işlemcisini değiştirebilirsin diyor yani yeni ekran kartı çıkarsa değiştiremezmiyim beni ekran kartım GTX690 4GB 512 Bit onun bundan iyimi birde bu monitörü almak istiyorum 4k sı varmı [h=2] Apple Thunderbolt Display (27 inç) benim eski monitörüm Samsung S27A950D 3D[/h]

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
biryerde yeni işlemci çıkarsa değiştirebilirsiniz diyor yani yeni ekran kartı falan çıkarsa değiştiremezmiyim

bir sitede işlemcisini değiştirebilirsin diyor yani yeni ekran kartı çıkarsa değiştiremezmiyim beni ekran kartım GTX690 4GB 512 Bit onun bundan iyimi birde bu monitörü almak istiyorum 4k sı varmı Apple Thunderbolt Display (27 inç) benim eski monitörüm Samsung S27A950D 3D

Sen ekran kartını hangi model istiyorsun ? Apple Türkiye sayfasına baktım ve ekran kartı için 4 seçenek sunulmuş. Bütçen ne kadar ?

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
var epey Elhamdulillah ama benim dediğim yani ilerde yeni bir şey çıkarsa değiştirebişirmiyim onu diyorum

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunda oyun oynanmıyormu cd girişide yok galiba

tarikk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Emin değilim ama mac os kullandıgı için windows oyunu açmaz

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bootcamp ile windows oyunlarını da oynayabilirsin fakat hdd nin fazla olması gerek. Çünkü windows işletim sistemini de barındırmış oalcak bilgisayar. Oyun oynarsın fakat flash bellekle veya internetten indirerek oynarsın

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sorduğun sorulara bakacak olursak , sen neden mac pro almak istiyorsun ? upgrade etmek sıkıntılı. (imac )Camı vakumla komple alacaksın ki m serisi ekran kartı anakarta entegre. Senin yapabileceğin birşey yok. Oyun oynamak için zaten kesinlikle mac alma. Kasa topla. Her ne kadar sistem olarak iyi olasa da mac bilgisayarlar oyun için uygun değil. He giderde gtx serisi ekran kartlı bir model alırsan neyse. Fakat ben mac alıpta bootcamp ile windows kurmayada karşıyım. Şimdiye kadar hiç yapmadım. Windows kullanacaksan masaüstü bilgisayar topla.

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yani bunun işletim sistemi oyunları desteklemiyormu ozaman biraz bekleyelim buna eş bir oyun sistemi nasıl toplayabilirim yardım edermisiniz

şuanki bilgisyarım da bu
INTEL CORE İ7-2600K, 3.40 GHZ, LGA1155, İŞLEMCİ
GSKILL F3-12800CL9D-8GBSR 4*4GB 1600Mhz DDR3 Memory CL9 Value
CORSAIR 120GB FORCE 3 2.5 SATA3 6GB(550/510 MB/S)CORSAİR
1.225 TB hardisk
Nvida Zotac GTX690 4GB 512 Bit
Asus MAXIMUS V EXTREME Intel® Z77 Express Chipset ANAKART
SAMSUNG SH-B123L , BLU-RAY ROM, DVD YAZICI, 16X, SATA, SİYAH (KUTU
DARK EVO İİ (DKCHEVOİİ650SEA), 650W, USB, SES, AKRİLİK PANELLİ SİYAH OYUNCU KASASI
ama bundan daha iyisi olsun birde çok kalabalık kablo manyağı oldum ençok bundan bunu istiyordum Ama Allah razı olsun beni aydınlattınız şidmdi yeni bir sistem toplayacam yine yardım ederseniz çok sevinirim

keremblm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartını malesef degistiremezsin işletim sistemi olarak win 7 yukleyince problemsiz calışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba apple stora gidip gordum kucuk sirin bir yuvarlak kutu :) burda turkiyedekinden biraz ucuz haziranda turkiyeye izmire gelicem isteyen olursa bana whatsapp,line,uygulamalarindan teknokaptan'ni ekleyebilirsiniz.