Yeni başlayanlar için bir öneri var mı?

ydgr4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar photoshopta daha yepyeni olan birisi için temel ve orta düzeydeki şeyleri ögretecek bir eğitim video seti önerebilirmisiniz.yada sıfırdan baslayıp sonuna kadar ilerleten iyi bir video eğitim setide olur tabi,.tesekkürler.

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arkadaslar photoshopta daha yepyeni olan birisi için temel ve orta düzeydeki şeyleri ögretecek bir eğitim video seti önerebilirmisiniz.yada esıfırdan baslayıp sonuna kadar ilerleten iyi bir video eğitim setide olur tabi,.tesekkürler.
sadece fotoğraf için mi kullanacaksın??

Sametozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önereceğim site : http://www.adobegunlugu.com/photoshop/

Genel olarak kullanma amacınız fotoğraflarınızı düzenleme ise, image > Adjustments, sekmesi ile gelen seçenekleri deneme yanılma yöntemi ile bir göz atmalısınız. Renkleri düzenlemek için kullnacağınız birden fazla seçenekleri göreceksiniz.

merterden19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer araştırsaydın forumda klavuzlar mevcut photoshop programının kendi sitesinden bile klavuzları indirebilirsin.

ariakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lynda ve Total Training'in hazırladığı videolar iyidir arkadaşım ingilizcen varsa.

artniyetlii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
programı karıştırarak öğrenirsin anca tabi sadece bilmek yetmiyor hayal gücüde önemli bu işte. diğer türlü photshopta yapacakların şunlardır kes yapıştır sıvılce sil vs.

HCKDesigner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana sorarsan video setleriyle hiç uğraşma kendin ufaktan başla. :sleep: