Windows XP Tek Hanelere İndi!

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Windows XP Tek Hanelere İndi!

Microsoft'un Nisan ayında desteği sonlandırdığı emektar işletim sistemi Windows XP ticari pazarda tek haneli rakamlara indi. Buna rağmen, dünyaki 4 PC'den 1'inde hala Windows XP yüklü.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
64 bit Türkçesi olsa kullanıcamda Türkçesi yok :)

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
XP ile beraber IE6'da kullanmıyorlardır umarım. Tüm zamanların gelmiş geçmiş en kötü IE sürümü.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
XP ile beraber IE6'da kullanmıyorlardır umarım. Tüm zamanların gelmiş geçmiş en kötü IE sürümü.
İE ne zaman iyi olduki hiçbir zaman en çok hata veren tarayıcı ve şuna artık canı gönülden inanmaya başladım ayda yaklasık 100 bilgisayara format atıyorum format attığım bilgisayarlarda nedense ilk olarak google açmaya çalışsam %90 hata veriyor sanki gizli bi yazılım google ın ana sayfa olarak ayarlanmasına müsade etmiyor demeyimde gıcıklık yapıyor gibi

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
İE ne zaman iyi olduki hiçbir zaman en çok hata veren tarayıcı ve şuna artık canı gönülden inanmaya başladım ayda yaklasık 100 bilgisayara format atıyorum format attığım bilgisayarlarda nedense ilk olarak google açmaya çalışsam %90 hata veriyor sanki gizli bi yazılım google ın ana sayfa olarak ayarlanmasına müsade etmiyor demeyimde gıcıklık yapıyor gibi
google'ın hata vermesinin nedeni TİB youtube'u yasaklarken aynı IP havuzunu paylaşan google'u da birazcık karıştırıyorlar. :-(

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201

Google son günlerde bende de geç yanıt vermeye başladı. Bazen sayfayı sürekli yenilemem gerekiyor. Ttnet yandex'ten reklam almış, her yeni adsl bağlantısında ilk sayfa olarak yandex gösteriliyor. Adamlar biz tekeliz, her istediğimizi yaparız, kimse bize karışamaz diyor. Devlet kurumları bile bunların karşısında süt dökmüş kedi gibi. Gıkları çıkmıyor. Ne günlere kaldık.

Reaksiyon puanı
16,118
bende xp home orjinal oem var ama 8enterprise x32 kurdum yanlışlıkla oldu ama x64 beklemede artık xp öldü kurmam bir daha.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Google son günlerde bende de geç yanıt vermeye başladı. Bazen sayfayı sürekli yenilemem gerekiyor. Ttnet yandex'ten reklam almış, her yeni adsl bağlantısında ilk sayfa olarak yandex gösteriliyor. Adamlar biz tekeliz, her istediğimizi yaparız, kimse bize karışamaz diyor. Devlet kurumları bile bunların karşısında süt dökmüş kedi gibi. Gıkları çıkmıyor. Ne günlere kaldık.
Sadece bizim ülkede mi var bu ne önceden dns ile girerdim hadi anladım geç gelmesini,şimdi format attım hiç kullanmıyorum yine donmalar felan var çok yüzsüzler yahu