Windows Update Kod 80072efe Çözüldü

Bu konuyu okuyanlar

redjcannas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Evet Arkadaşlar Sonunda KOD 80072efe hatasını Cözmüş Bulunmaktayım

1. Adım - Combofix.exe İndirip Kuruyoruz Bılgısayarın ayarlarını Default'a cekıyor sorunlu dll vs dosyalarını sılıyor duzeltıyor.

2. Adım - Aşağıda bulunan komutları başlat->Programları ve Dosyaları ara kısmına CMD yazın ve CMD komutunun Üzerine Sağ tıklayıp Yönetici Olarak çalıştırın

3. Adım - CMD Komut yazma sayfası Gelecek Ekranınıza Burada'ki komutları Kopyalayıp Yapıştırın (2) kere Enter'a basın ip config/Flushdns'nın 0 ayarlarına Dönmesi için

Netsh winsock reset
Netsh advfirewall reset
Netsh int ip reset a.txt
Netsh winhttp reset proxy
ipconfig /flushdns

4. Adım - Bılgısayarınızı Yenıden Başlatın

5. Adım - Microsoft sp1 Paketını yukluyoruz Altta'ki link'ten

Windows 7 Service Pack 1 (SP1) Download

6. Adım - Microsoftun Guncellestirme Paketını Yüklüyoruz Aşşagıda'ki linke Tıklayıp Kurun
Download x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 7 Güncelleştirmesi (KB3102810) from Official Microsoft Download Center

7. Adım - Başlat > Tüm programlar > Windows update Tıklıyoruz Ve beklıyoruz Tahmını bekleme süresi kendim Test ettim 5 Dakika Maximum Güncellistirmeler Onunuze Dökülecektir :)

Dip Not = Windows 7 ultimate Bilgisayarım İşletim Sistemi Orjinal Değil - Format Attıktan Sonra hıc bir Güncellestirme Gerceklesmemiştir. Windows update edip Sonradan Kod 80072efe Hatasını Alan Arkadaşlar varsa yardımı Olucağı Hakkında şüpheliyim :)

Saygılarımla redj

Son düzenleme:

furkan aytuttu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah senden razı olsun 3-4 defa 2 farkli format cd sinden tekrar tekrar format atıp duruyodum manuel guncelleme bile olduyordu artık oluyor otamatık suanda denetlenıyor günlerdir ugrasıyorum the craw oyunum var kurulması için manuel bı guncelleme gerekiyo ozaman farketmistim hata verdini ilk bas baska bişey veriyordu formatlardan sonra da bu efe katasını veriyodu nedesem cok saol nedense sdn uye değilmisim sana cvp yazmak için uye oldum

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Hadi hayırlı olsun o zaman :)

Reigo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sırf buraya teşekkür etmek için hesap açtım geldim :) Günlerdir uğraştığım, formatla bile halledemediğim sorunu çok rahat bir şekilde sayenizde hallettim. Gerçekten çok teşekkürler

ettu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Epey tırmalayarak buraya geldim. Sorun çözüldü. Teşekkürler.

Panera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sırf bu yüzden üye oldum ama baktım ki çok daha fazlası var Çok sağol...

redjcannas