Windows temaları, simge setleri... masaüstü güzellik merkezi paylaşım başlığı

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Rica ederiz, arşivde çok şeyler var, yeni çıkan programlar var, paylaşmaya devam :)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
mac os temasını denedim ve çalışıyo.. teşekkür ederim.. :) windows 7 de açılışta "hoşgeldiniz" kapanışta da "katılıyor" yazılarının yazdığı arkaplandaki mavi resmi nasıl değiştirebilirim ?

teşekkürler :)

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
of ya keşke şu home basic'e tema kurabilsek :/ paylaşım için teşekkür ederim

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Valla rise kardeşim,bir yerde rastlamıştım temayı da eklemişler ama şimdi aradım bulamadım bonus :) olarak bulduğum arkaplan değiştirmeyi ekledim.Burada duvar kağıtlarını slayt olarak da ekleyebilmişler.:) ama gördüm biryerlerde:) bir hatırlasam:)

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben bu yukarıdaki temaları indirip clshark.theme dosyasına tıklayıp kuruyorum ama menü penceresi açıldığında tema olarak sadece siyah ekran çıkıyor yardım edermisiniz?

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Valla rise kardeşim,bir yerde rastlamıştım temayı da eklemişler ama şimdi aradım bulamadım bonus :) olarak bulduğum arkaplan değiştirmeyi ekledim.Burada duvar kağıtlarını slayt olarak da ekleyebilmişler.:) ama gördüm biryerlerde:) bir hatırlasam:)
http://www.intowindows.com/download...or-windows-7-starter-and-home-basic-editions/
sayfasında bahsedilen şekilde ise hiç yoktan iyidir; yine de tam olarak tema değiştirmek sayılmaz :)

Ben bu yukarıdaki temaları indirip clshark.theme dosyasına tıklayıp kuruyorum ama menü penceresi açıldığında tema olarak sadece siyah ekran çıkıyor yardım edermisiniz?
3. parti temalar için gerekli yamayı uyguladıktan sonra,
.theme uzantılı dosyaları yanındaki klasörler ile birlikte C:\Windows\Resources\themes klasörüne kopyalıyoruz.
Masaüstünde sağ tıklayıp kişiselleştirme penceresinden kopyaladığımız temayı uygulayabiliriz.

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
rise teşekkür ederim senin programlarını da denedim :)

internetten bi de bunu buldum.. bu program sadece arka plan resmini değiştiriyo
http://tweaks.com/software/tweakslogon/download/tweakslogon.zip

şansımı zorlamak gibi olmasın ama bütün programlarda windows 7 yazısı gitmiyo onu silmenin yolunu bulamadım.. resimde kırmızı bölgede windows 7 yazısı çıkıyo nasıl silebilirim ?

teşekkür ederim :)

2vtw6js.jpg

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
rise teşekkür ederim senin programlarını da denedim :)

internetten bi de bunu buldum.. bu program sadece arka plan resmini değiştiriyo
http://tweaks.com/software/tweakslogon/download/tweakslogon.zip

şansımı zorlamak gibi olmasın ama bütün programlarda windows 7 yazısı gitmiyo onu silmenin yolunu bulamadım.. resimde kırmızı bölgede windows 7 yazısı çıkıyo nasıl silebilirim ?

teşekkür ederim :)
Rica ederim, Oradaki Windows 7 Enerprise vs olan kısımla hiç uğraşmadım..

2vtw6js.jpg

Teşekkürler, ilk mesaja ekliyorum

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Güzel bir başlık olmuş zamanım oldukça bende paylaşırım birşeyler :)

Reaksiyon puanı
2,146

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
snow leopard teması yaptım ama başlat düğmesi windowsun ki hala onu nasıl leopard başlatı yapabilirim?

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
snow leopard temasını indirdiğinde yanında iki tane daha dosya inecek "explorer ile ExplorerFrame.dll" dosyalarını windows system32 içine yüklemen gerekiyo yanlış hatırlamıyorsam. ben bunu tak çalıştır ubuntu cd si ile yaptım çünkü windows açıkken izin vermedi :)

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
snow leopard temasını indirdiğinde yanında iki tane daha dosya inecek "explorer ile ExplorerFrame.dll" dosyalarını windows system32 içine yüklemen gerekiyo yanlış hatırlamıyorsam. ben bunu tak çalıştır ubuntu cd si ile yaptım çünkü windows açıkken izin vermedi :)

windows theme intaller isimli programla kolayca yapabilirsiniz

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
kadiköy sen nasıl sevaba girdin bilemezsin :D teşekkürler paylaşım için :)

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
evet hocam hepsini daha önce kulandım coğu işe yarıyor hata masa üstümü görseniz bu araclarla hariklar diyarı gibi olmuş kendimi disney land hisediyorum:D aslında windows7 masaüstü ve gadgets ve daha bir cok şey var elimde büyük bir arşiv paylaşmayı düşünmüştüm burada bende hızlı davrandın

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
yardımmmmmmmmmmmm aradığımda bulamadığım win7 de başlat simgesine kendi resmini ve ya başka bir resmi koymak icin bişeyler varmı acaba rise sen bilirsin