Windows media Playerın Uzun Dosyaları Çalıştırmaması

nusrun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm İyi gunler Windows media Player da 11.surumde 1gb tan buyuk ses goruntu dosyalarını çalıştıramıyorum 00.00 dk gözukuyor.diğer oynatıcılılarda ise çalışıyor.kaldırım yukledim yine ayni sorun var ne yapmalıyım şimdiden teşekkurler

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
İşletim sisteminin nedir? birde hard diski NTFS mi FAT olarakmı biçimlendirdin?

nusrun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim Sistemi Windows xp home,harddisk ntfs olarak biçimlendirildi.

Reaksiyon puanı
188
bana codec sorunu gibi geldi. çünkü 8 gb lik full hd görüntüleri izliyorum ben sorun yok. k-lite codec pack i yüklemeni tavsiye ederim...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Codec sorunudur bence.

Konuyla pek alakası yok ama :D XP için bilmiyorumda vista ve windows 7 kullanıcılarına tavsiye. Win 7 codecs ve Vista Codecs var Shark007 diye biri yapmış. İki işletim sistemiyle çok uyumlu calısıyor, k-lite göre görüntü çok daha iyi ve videolarda ileri sarınca falan tepkime süresi 3 e katlar diyebilirim K-lite ı. Ayrıca 64bit desteği de var.

K-lite çok hantal geldi bana, herşeyi destekliyor tamam ama videolarda ileri geri gidince çok fazla bekletiyor.

Reaksiyon puanı
188
@sdelta k-lite ile ilgili anlattığın sorunların hiç birini yaşamadım desem. o olay pcden pcye fark eder açıkcası...

ayrıca dediğin gibi biraz bekletiyo bile olsa her tıkadığım videonun açılmasını tercih ederim...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
k-lite codec yükle mutlaka ve mutlaka ;)

nusrun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar çook sağolun amma k lite codec te okumadı malesefff:(((( olmadıı aynı şekilde çalıştıryor daha doğrusu çalıştırmıyorr....