Bu konuyu okuyanlar

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar merhaba, ben şuan windows 10 kullanıyorum ve benim pc kötü olduğu için windows 7 ye geçmeye karar verdim. ben önceden zaten windows 7 kullanıcısıydım ve c diskinde 9 veya 12gb boş alan vardı d diskinde ise 400gb boş alan vardı. d diskinden alıp c diskine konulabiliyormuş. bende o olayı yapmaya başladım. videodaki adamın yaptıklarını harfiyen yaptım ama işlemi gerçekleştiren buton aktif değildi. yorumlara baktım benim gibi win7 kullanıcıları da butona tıklayamamış. benim şuan c diskimde 350gb boş alan var. ben şimdi windows 7 ye dönersem yine bu c diski 9 ila 12gb mı olur? yoksa şuanki değerler windows 7 de de aynen geçerli mi olur?

Son düzenleyen moderatör:

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Çok yazmışsınız ama açıklayıcı bir dil yok. Format atarken size kuracağınız yeri sorar zaten. Soracağı için de sizin diskleriniz normal boyutları kalır. Soruyu net bir dille anlatır mısın?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,965
arkadaşlar merhaba. ben şuan windows 10 kullanıyorum ve benim pc kötü olduğu için windows 7 ye geçmeye karar verdim. ben önceden zaten windows 7 kullanıcısıydım ve c diskinde 9 veya 12gb boş alan vardı d diskinde ise 400gb boş alan vardı. d diskinden alıp c diskine konulabiliyormuş. bende o olayı yapmaya başladım. videodaki adamın yaptıklarını harfiyen yaptım ama işlemi gerçekleştiren buton aktif değildi. yorumlara baktım benim gibi win7 kullanıcıları da butona tıklayamamış. benim şuan c diskimde 350gb boş alan var. ben şimdi windows 7 ye dönersem yine bu c diski 9 ila 12gb mı olur? yoksa şuanki değerler windows 7 de de aynen geçerli mi olur?
PC özellikleri nedir?