Windows 8 Torrent Sahte (Fake) çıktı

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
magnet linki veya torrent linki yapacak paylaşım dostu bekleniyor :D

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkçeyi hiç torrentde beklemeyin :)

kafkefkasva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
var bende ama seed den dolayı inmiyor

öm gönderemiyorum mesaj sayım yeterli değil :)

İ_Alahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Banada crack ve serial paylaşırmısınız ? çünkü bende hata kodları çıkıyorda aktifleştirmeye çalışsam. Bu arada benim Windows 8 Enterprise 9200

İ_Alahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde [MENTION=273426]hakan_710[/MENTION] acaba banada şuan kullandığın Windows 8 pro torrent linki verirmisin ? artı seri numarasını nerden buldun ?

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
murat hoca elindeki o değerli keylerden bizede yollada yolumuzu bulalım adaş :D:lol:tabiki fazla varsa:mrgreen: pro olursa daha iyi olur

İ_Alahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba bana Pro için özelden Serial gönderirmisiniz ? ricam ile :hammer:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
murat hoca elindeki o değerli keylerden bizede yollada yolumuzu bulalım adaş :D:lol:tabiki fazla varsa:mrgreen: pro olursa daha iyi olur
Keylerin çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.. Ben daha yeni indirmeye başladım amma gıcık sitelere yüklemiş yavv 1.partı indiriyorum 2. indireyim dedim sen diyor bi dosya indiriyomn diyor 2.ciyi indiremezsin diyor hay senin sistemine tüküreyim dedim..:D Yapacak bişey yok katlanacağız artıkın..

İ_Alahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muchas Gracias murat, ama lo mentinos Enter prise için gönderirmisiniz ? artı bende aktivasyon yapğtığımda bu kod çıkıyor 0x00F04 gibi kod ?

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Keylerin çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.. Ben daha yeni indirmeye başladım amma gıcık sitelere yüklemiş yavv 1.partı indiriyorum 2. indireyim dedim sen diyor bi dosya indiriyomn diyor 2.ciyi indiremezsin diyor hay senin sistemine tüküreyim dedim..:D Yapacak bişey yok katlanacağız artıkın..
eyvallah kanka iyi çalışmalar teşekürler

bonzaiy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın nefer Alldebrid için cok teşekkürler uploadede linklerin 4 üde ayı anda iniyo süper bu site normalde coklu indirme kabul etmez siteler premium haric saygılar..

hakan_710

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakan herşey iyi güzel gidiyorduda yabancı forumda arakadaşa rica ettim yükledi diyince olmadı. O forumu bizde takip ediyoruz adam senin ricandan dolayı yüklemedi o linkleri :D

Ayrıca linkleri kaldır kurallara aykırı.
chinam4n adlı üye gece boyu indirme yaptı ve öncelik olarak istenilen dilleri indirdi herkes benim dilimi indir indir diye ısrar ederken bir yandan arkadaşa özel mesaj atarken bir yandan da foruma mesajlar yazdım. istersen gir o foruma yazdıklarıma bak. hatta birkaç tane türk arkadaş vardı ve onlarda çabalıyordu. ben iyilik olsun diye linkleri veriyorum biri çıkıyor sahte mi gerçek mi inanalım mı diyor. onu hallediyoruz. senin gibiler çıkıyor linkleri kaldır diyor. senin lafınla mı kaldıracağım linkleri. çok istiyorsanız moderatöre şikayet edin kaldırsın sizin gibilere iyilik yaramaz. ülkenin neden yerinde saydığı belli... şimdi biri çıkıp neden sinirleniyorsun demesin sakın geceden beri konuya yazdığım mesajları okuyun sonra yorum yazın. ben sabaha kadar uyumayıp birşeyler yapmışım bir de sizin yaptığınıza bak..

ayrıca link verdiğim zman beğenmeyip 90 günlük deneme sürümünü indir diyen arkadaşlar noldu d şimdi nasıl hızlı indirdin diye soruyorsunuz?? yapabiliyorsanız indirin hızlıca. ben işimi hızlıca hallettim inanmayan [MENTION=32823]lord87[/MENTION] ye sorabilir.

bonzaiy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler sayın hakan_710 sayende tr dilli pro sürümleri indiriyoruz allh razı olsun saygılar..

İ_Alahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chinam4n adlı üye gece boyu indirme yaptı ve öncelik olarak istenilen dilleri indirdi herkes benim dilimi indir indir diye ısrar ederken bir yandan arkadaşa özel mesaj atarken bir yandan da foruma mesajlar yazdım. istersen gir o foruma yazdıklarıma bak. hatta birkaç tane türk arkadaş vardı ve onlarda çabalıyordu. ben iyilik olsun diye linkleri veriyorum biri çıkıyor sahte mi gerçek mi inanalım mı diyor. onu hallediyoruz. senin gibiler çıkıyor linkleri kaldır diyor. senin lafınla mı kaldıracağım linkleri. çok istiyorsanız moderatöre şikayet edin kaldırsın sizin gibilere iyilik yaramaz. ülkenin neden yerinde saydığı belli... şimdi biri çıkıp neden sinirleniyorsun demesin sakın geceden beri konuya yazdığım mesajları okuyun sonra yorum yazın. ben sabaha kadar uyumayıp birşeyler yapmışım bir de sizin yaptığınıza bak..

ayrıca link verdiğim zman beğenmeyip 90 günlük deneme sürümünü indir diyen arkadaşlar noldu d şimdi nasıl hızlı indirdin diye soruyorsunuz?? yapabiliyorsanız indirin hızlıca. ben işimi hızlıca hallettim inanmayan @lord87 ye sorabilir.

Senor Hakan acaba siz hangi Windows 8 kullanıyorsunuz ? eğer ricam ile bana indirme linki gönderebilirmisiniz ? artı serileri hangi siteden buldunuz ?

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nasıl memnun kalan varmı denemek için erkenmi yoksa daha

hakan_710

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende wzor un enterprise sürümü var daha msdn sürümüne geçemedim henüz ama bence gayet güzel. açılış hızı bile kullanmanıza yeter 15 sn sonra bilgisayarınız açık (ssd olmadan). Windows 7' den vazgeçemiyorsanız, deneme amaçlı olarak yeni bir disk bölümü oluşturup çift işletim sistemi kullanabilirsiniz. denemekten de birşey kaybetmeyiz. kişisel görüşüm yenilik herzaman iyidir.

İ_Alahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ben şuan kullanıyorum ve baya memnunum, Mac OS X'den bile, seri numarası dışında.

Teşekkürler, peki sizin gösterdiğiniz resimlerde seri numaraları ile giridğinizi gördüm ve benimkiside Enterprise ama bende çıkmadı ? artı sorun çıkıyor seride 0x0F004 gibi hata ? artı seri numarasını Enterprise içinmi buldunuz ?

misafir20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hakan kardeş paylaşımız 10 numara öncelikle çok tşk.ler.Şuan iniyor.Fakat key'ler lazım ve pro olursa çok makbule geçer şimdiden tşk.ler.bir de bu indirdiğimiz son sürüm mü?enterprise mi?pek anlamıyorum da.Ayrıca keyleri denemek için bootetmeden setupdan deneyebilir miyim ?

hakan_710

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şuan kullanıyorum ve baya memnunum, Mac OS X'den bile, seri numarası dışında.

Teşekkürler, peki sizin gösterdiğiniz resimlerde seri numaraları ile giridğinizi gördüm ve benimkiside Enterprise ama bende çıkmadı ? artı sorun çıkıyor seride 0x0F004 gibi hata ? artı seri numarasını Enterprise içinmi buldunuz ?
enterprise sürümü wzor tarafından aktif edilmişti o yüzden seri numarası girmeye gerek yoktu. şuan elimde msdn nin enterprise sürümü olmadığı için o konuda yorum yapamayacağım. illa ki çalışan bir key vardır bir yerlerde :) ben de şuan sadece Windows 8 ve Windows 8 Pro için key var.

hakan kardeş paylaşımız 10 numara öncelikle çok tşk.ler.Şuan iniyor.Fakat key'ler lazım ve pro olursa çok makbule geçer şimdiden tşk.ler.
henüz sistemi kurmadım.yedek alayım temiz bir kurulum yapıp onunda bir çaresine bakıcam. biraz sabredin yada ben hemen kuracağım diyenler varsa bir key bulayım ona. ama kurduktan sonra ekran görüntüsü isterim. yani etkinleştirme ekranında kalan gün mü yazıyor yoksa etkinleştirildiği gün mü yazıyor? merak ettiğim nokta bu.

misafir20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet yani mümkünse acilinden bir key lazım.ekran görüntüsünü burada paylaşırım yorumunu siz yaparsınız artık.

hakan_710

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hakan kardeş paylaşımız 10 numara öncelikle çok tşk.ler.Şuan iniyor.Fakat key'ler lazım ve pro olursa çok makbule geçer şimdiden tşk.ler.bir de bu indirdiğimiz son sürüm mü?enterprise mi?pek anlamıyorum da.Ayrıca keyleri denemek için bootetmeden setupdan deneyebilir miyim ?
verdiğim linkteki sürüm normal Windows 8 ve Windows 8 pro'yu içeriyor. setup sırasında giridğiniz key özelliğine göre normal win8 yada win8 pro olarak yükleme yapabiliyorsunuz. key denemek için boot etmeye gerek yok. iso dosyasını mount edip, normal program kurar gibi ileri ileri deyin key ekranı gelince keyinizi yapıştırın çalışıyor ise devam seçeneği çıkacak.

evet yani mümkünse acilinden bir key lazım.ekran görüntüsünü burada paylaşırım yorumunu siz yaparsınız artık.
özelden bir tane çalışan Windows 8 pro key gönderiyorum. yükleme yaptıktan sonra ekran görüntüsü paylaşırsan sevinirim.

keyi yolladım artık sıra sizde ekran görüntüsünü bekliyorum en kısa zamanda :)