Windows 8 Torrent Sahte (Fake) çıktı

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Korsana karşı olduğumdan değilde bu konu biraz korsana kayıyor sanki. burada yasak diye söylüyorum. bilmem ne dersiniz yönetici arkadaşlar :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Henüz satılan bir ürün olmadığı için problem olmadığını düşünüyorum. :D

aytekout

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu aktivasyon bende işe yaradı

cmd'yi yönetici olarak başlatın

aşşağıdakileri sırayla yazın tamamdır:)

cscript slmgr.vbs /skms benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net

cscript slmgr.vbs /ato

pause

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu aktivasyon bende işe yaradı

cmd'yi yönetici olarak başlatın

aşşağıdakileri sırayla yazın tamamdır:)

cscript slmgr.vbs /skms benderrodriguez-1-pt.tunnel.tserv28.waw1.ipv6.he.net

cscript slmgr.vbs /ato

pause
Aynısını az önce ben de yaptım oldu :D ipv4 hala adresi go6dan clienti indirip ipv6ya çevirerek yaptım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Türkçe dosyasını indirip kurduktan sonra yeniden başlattımki bakıyorum parola girme penceresinde İngilizce ''password'' yazıyor, demekki bu Türkçe dil paketi 100% Türkçe değilmiş :thumbdown:.

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben Türkçe dosyasını indirip kurduktan sonra yeniden başlattımki bakıyorum parola girme penceresinde İngilizce ''password'' yazıyor, demekki bu Türkçe dil paketi 100% Türkçe değilmiş :thumbdown:.

Dil tarih ayarlarından üst sekmeden bi tarafa geliyordun unuttum adını ayarları kopyalaya basıyorsun alttaki tikleri işaretleyip tamam diyorsun yeniden başladığında tam oluyor

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
nefer yarından sonra türkçe sürümü dağıtılmaya başlanacak değil mi?yanlış bilmiyorsam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artı ben bir crack programını buldum, gerçektende güzel her şey iyi çalışıyor, ama bu sorunu alıyorum ''0xC004F074'', yani demek oluyorki Microsoft işlemi kapttımı ? yoksa benim işletim sistemimdemi sorun var ?

Bedumbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Serverlar aktif olunca buraya yazar mısınız arkadaşlar? Şu benderriguez mi ne kapandı yine sanırım

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Serverlar aktif olunca buraya yazar mısınız arkadaşlar? Şu benderriguez mi ne kapandı yine sanırım

Dostum ipv6 olması lazım internetinin bunun için go6client'e üye olup programı indireceksin

nefer yarından sonra türkçe sürümü dağıtılmaya başlanacak değil mi?yanlış bilmiyorsam

Hocam bekliyoruz sürüm düştüğü anda burdayız

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
inşallah yanlıştır, kurmam gereken yığınla proğram var nasıl olsa win 8 kuracağım diye bekliyorum, bir gün daha oyalanırsam kötü olur, abim bilgisayarımı elimden alır :D

doğru ya yav, amerikada daha sabah olmadı :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum ipv6 olması lazım internetinin bunun için go6client'e üye olup programı indireceksin nefer bu dediklerin nasıl yapılıyo anlatırmısın ???

Efo81man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nefer arkadaşım ipv6 olayı açık bişekilde söylermisin anlayamadımda ? yardımcı olsan etkinleştiremedim

Efo81man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tm saol

İNDİRİLMİYO KARDEŞ Bu profil özel olarak ayarlanır.
You must be connected with gogoCLIENT to view this page.​
Bu sayfayı görmek için gogoCLIENT ile bağlanmalıdır.
######## We have been flooded by people signing up for gogoNET only to download Windows 8 over IPv6.​
# # # # # # # # Biz IPv6 üzerinden Windows 8 indirmek için sadece gogoNET kaydolarak insanlar tarafından istilasına uğramıştır.
This huge increase in volume has affected our regular members who are here to learn how to transition to IPv6.​
Hacmindeki bu büyük artışı nasıl IPv6 geçiş öğrenmek için burada bizim asıl üye etkilemiştir.
Until we decide how to handle this in a simple way we will require each member who would like to use Freenet6 to make a connection request (Add as Connection).​
Basit bir şekilde bu nasıl işleneceğini karar verene kadar biz (Bağlantı olarak ekle) bir bağlantı isteği yapmak için Freenet6 kullanmak istiyorum her üye gerektirecektir.
For now we will individually evaluate each new connection request by reviewing your profile (especially the summary section) and will grant access to members who we think are legitimately here to transition their network/website/service/product to IPv6.​
Biz şimdi ayrı ayrı profil (özellikle özet bölümü) inceleyerek, her yeni bağlantı isteği değerlendirir ve geçiş sağlamak için yasal olarak biz burada düşünmek üyelerine erişim verecektir kendi ağ / web / IPv6 hizmet / ürün.
This new and temporary procedure will introduce a delay and for that we apologize.​
Bu yeni ve geçici bir prosedür bir gecikme tanıtacak ve bunun için özür dileriz.
To update your profile page and summary, go to: http://www.gogo6.com/profiles/settings/editProfileInfo ########​
Profil sayfanızda ve özet güncelleştirmek için şu adrese gidin: http://www.gogo6.com/profiles/settings/editProfileInfo # # # # # # # #
GogoNET Üyelik
BİŞİLER YAZIYO SEN ONUBANA BİYERE YÜKLEYİP ATABİLİRMİSİN??

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kardeş üye olup indireceksinnnn!

bonzaiy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ve geri sayım bitti ilk liki ben rica edebilirmyim sayın nefer teşekkürler şimdiden..

bonzaiy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
online değil kendisi arkadaşım ondan yoksa anında görüntü yapardı saygılar..

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
üyeliğim olsa uploadı ilk ben yapardım bundan emin olun arkadaşlar

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=280980]NEFER[/MENTION] link bekliyoruz sende, orjinal Türkçe 32 bit olmasını önemle rica ediyorum :D