Windows 8, Tanıtım Sırasında Çöktü

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Kaş yaparken göz çıkarmışlar. :D

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
microsoft için spriz olmamıştır:)
bu arada bende kuruma gidecek bir tablet için windows 8 kurdum. umarım beğenirlerde proje yaparız:)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
tabi ki hatasız çıkmayacak, her sürüm gibi service pack paketleriyle daha stabil olacaktır

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
desenize devrim niteliğinde bir ürün geliyor windows 95 de böyle yapmıştı ama herşeyi de değiştirmişti :)

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Windows demek çökmenin diger söyleniş şekli zaten. şaşırmamak lazım rahat kullanmak için ise 3 ayda bir düzenli olarak format atmak lazım!!!

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir demeye getiriyorlar. :)

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Aog4VHVCQAAgMbu.jpg

--- Mesaj Güncellendi ---

Windows demek çökmenin diger söyleniş şekli zaten. şaşırmamak lazım rahat kullanmak için ise 3 ayda bir düzenli olarak format atmak lazım!!!

Xp'de oyle ama 7'de boyle degil, benim gibi 2 yildir format atmadan ayni performansta calisir eger biraz iyi bakilirsa.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
İyi bakılırsa evet hiç atmadan 5 senede kullanırsın. ben 3 senedir mac kullanıyorum yemin ederim liona gecene kadar iki buçuk sene format falan atmadım. windows hep en iyisini yapsa aynı performans ve stabil bir şekilde çalışması hayal olur.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Windows 7 yi japonlar tanıtırkende ordada olmuştu :) hatasız yazılım yoktur :))

cywarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gayet dogal beta. ekim ayinda tam surum cikacak diye blog haberler dolasiyor bence biraz erken

c_emre_m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bundan öncekiler ne kadar hatalı ve eksik ise windows 8 de en az onlar kadar eksik ve hatalı çıkacak.

Arkasından Service Pack çıkacak söylentileri başlayacak ve SP1, SP2 diye sürüp gidecek...

Nihayetinde hiçbir zaman problemsiz bir işletim sistemi çıkartamayacaklar, bugüne kadar yaptıkları bunu gösteriyor.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Makalede "Windows 8'in sorun çıkarmadığı anlarda ise Dynamic AX'in yeni sürümünü, sesli etkileşimi ve dokunmatik ekran özelliklerini izleyicilere göstermeyi." olarak sonu kalmış.

Windows 8 de çökmemiş kitlenmiş. Windows XP için son tarih 2014 demişlerdi 2 sene evvelinde. Şimdi Windows 7 ye alışıyorken bir de 8 çıkartıyorlar. İyice Apple'a benzemeye başladı Microsoft.