Windows 8 Etkinleştirme sorunu olanlar buraya......

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Dosyayı indirdim. Bu yöntemler tüm win 8 sürümleri ve 32bit, 64bit için sonuç veriyormu? Bir de özelden bir sorum olacak. Teşekkürler.

efemustafa2694

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dosyayı indirdim. Bu yöntemler tüm win 8 sürümleri ve 32bit, 64bit için sonuç veriyormu? Bir de özelden bir sorum olacak. Teşekkürler.

ben win8 pro yu etkinleştirdim 64 bit 32 bit de olur diğer sürümleri bilmiyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tmm da bizde etkinleştiremeyenlere yardımcı oluyoruz..

nevdar_1986

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
arklar ben win 8 pro Türkçe 64 bit Msdn çıkışlı kurdum, piyasadaki bir araçla da ilaçladım. dediğiniz gibi sadece yazısal olarak değişiyor. aslında halen kaçak. bu kanıya nerden vardın derseniz; daha fazla özellik al dediğimde key sorunu veriyor. acaba elinde bu key sorununu aşabilen ilaç ya da yol olan varsa bana mail atabilir mi?

rebanuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arklar ben win 8 pro Türkçe 64 bit Msdn çıkışlı kurdum, piyasadaki bir araçla da ilaçladım. dediğiniz gibi sadece yazısal olarak değişiyor. aslında halen kaçak. bu kanıya nerden vardın derseniz; daha fazla özellik al dediğimde key sorunu veriyor. acaba elinde bu key sorununu aşabilen ilaç ya da yol olan varsa bana mail atabilir mi?
Mesaj kutuna bak.

efemustafa2694

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sorunu olanlar veya etkinleştiremeyenler pm atsın

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zamanında 29 tl iken aldım, uğraşmıyorum bunlarla. :D

bende 29 tl aldım ama şimdi kuramıyorum, 3 kez kurdum çöktüğü için win7 ye geri döndüm, geçenlerde tekrar kurayım dedim, bu windows sürümü başka bir bilgisayar için alınmış diye uyarı çıktı nasıl yapacaz şimdi elimizde mi patladı acaba

arkadaşlar sorunu olanlar veya etkinleştiremeyenler pm atsın

gönder bakalım elimizde bulunsun ofis2010 pro plus içinde bir ilaçlama gerekli aslında.

etkinleştirilmeyen 8 kolay çöküyor... sakın kurmayın...

29 TL ye aldım kurdum çöktü, yine kurdum yine çöktü, bir daha dedim yine çöktü kızdım bende win7 ye döndüm

muca_kaleyn

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende etkinleştirdim ve aylardır da bangır bangır kullanıyorum..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
[MENTION=17798]engin_er[/MENTION] Windows 8 Pro aldıysan windows 8 pro iso ile yüklemeyi dene. Olmuyorsa belki de keyi yanlış kaydetmişsindir diyebilirim. Ben bir kaç kez format attım ve şu an 8.1 kurdum aynı keyle, hiç bir sorun çıkmadı.

hmtc85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a bana da Windows 8 etkinleştirmesi icn yardımcı olurmusun

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@engin_er Windows 8 Pro aldıysan windows 8 pro iso ile yüklemeyi dene. Olmuyorsa belki de keyi yanlış kaydetmişsindir diyebilirim. Ben bir kaç kez format attım ve şu an 8.1 kurdum aynı keyle, hiç bir sorun çıkmadı.

keyi yanlış girmem mümkün değil
satın aldığımda bana bir link verildi ve oradan iso olarak indirip dvd ye çektim 3 kez oradan kurmuştum şimdi nedense keyi kabul etmiyor.

rebanuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
keyi yanlış girmem mümkün değil
satın aldığımda bana bir link verildi ve oradan iso olarak indirip dvd ye çektim 3 kez oradan kurmuştum şimdi nedense keyi kabul etmiyor.
Telefon ile aktivasyon yapabilirsiniz.İsterseniz ev telefonundan Türkiye numarasını isterseniz skype ile birleşik krallık üzerinden çalışmıyor dediğiniz orjinal keyi girerek aktivasyon yapabilirsiniz.Denenmiştir.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefon ile aktivasyon yapabilirsiniz.İsterseniz ev telefonundan Türkiye numarasını isterseniz skype ile birleşik krallık üzerinden çalışmıyor dediğiniz orjinal keyi girerek aktivasyon yapabilirsiniz.Denenmiştir.

ev telefonum yok, skype ile ücretsiz arama var mı ve skype ile nasıl yapılıyor

rebanuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ev telefonum yok, skype ile ücretsiz arama var mı ve skype ile nasıl yapılıyor
Nasıl yapıldığı ile ilgili videoları size daha önce gönderdiğimi zannediyorum.Komut istemine kendi anahtarınızı girerek videodakileri uygulamanız gerekir.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Etkin olan w8pro nun üstüne w8.1 i kurmayacağım..

Ayrı bi part oluşturup onun yanına sıfırdan kurmayı düşünüyorum.. İkisinin arasındaki farklara bi bakalım.

ozgurozmen1990

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bir link te bana gönderebilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

hocam link varsa atabilir misiniz acaba ?

karasis65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Link çalışmamakta.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.