Windows 8 Etkinleştirme sorunu olanlar buraya......

efemustafa2694

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilindiği üzere Windows 8 in çıkışı ile birlikte bazı sorunları da beraberinde getirdi bunlardan en önemlisi Activate yani etkinleştirme sorunu 1 haftadır bu sorunla ilgileniyorum..
ben bu sorunu çözdüm sizinle de paylaşmak istiyorum..Ama sitede link veremediğimiz için benimle iletişime geçin çok basit.. bir link vereceğim onu indirin ve sorununuzun çözüleceğinden emin olun

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
yok öyle bir şey.hiç bir program şu an windows 8 kalıcı olarak etkinleştirmiyor.Sadece sistem ve dil dosyalarıyla oynayarak.windows 8 aktive edilmiştir.yazıyor.o kadar.

jaydeejoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yok öyle bir şey.hiç bir program şu an windows 8 kalıcı olarak etkinleştirmiyor.Sadece sistem ve dil dosyalarıyla oynayarak.windows 8 aktive edilmiştir.yazıyor.o kadar.
12w.png
şimdi bu w8 etkinleştirilmemiş mi?
2.5 mb lık bir programla 1 aydır sorunsuz-stabil çalışan- tüm updateleri yapan w8 kullanıyorum.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
12w.png
şimdi bu w8 etkinleştirilmemiş mi?
2.5 mb lık bir programla 1 aydır sorunsuz-stabil çalışan- tüm updateleri yapan w8 kullanıyorum.

Hayır etkinleştirilmemiş.O sayfada altta etkinleştirme tarihi 15.12.2012 yazması lazım.Yaza yaza klavyemiz bozuldu.Böyle etkinleştirme olmaz,bu sadece alttaki yazıyı siliyor,etkinleştirildi yazısını çıkartıyor o kadar.Henüz microsoftun etkinleştirilmeyen win8 lere dokunmadığını biliyoruz.Bu yüzden güncellemeleri de yapıyor.İlerde ne olur bilinmez.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Zamanında 29 tl iken aldım, uğraşmıyorum bunlarla. :D

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de bilgisayarımı Windows 7 PRo'ya 29 TL'ye yükseltmiştim. Sorunsuz kullanıyorum şu an. :)

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
şu an windows 8 Etkinleştirmede 3 yöntem var. birisi 29 tl yükseltmek.ikincisi skype ile telefon aktivasyon.ücüncüsü kms server sadece 6 ay kullanım hakkı veriyor.
Onun haricinde hepsi sahte yalan yüzde 99 trojen virüs dolu exelerle bezenmiş hackerlara hizmet eden programlar.bana daz kimdir diye sormayın.Bu işi bilen arkadaşlar tanır kendilerini.
qageW.jpg

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Allah MDL ye zeval vermesin kutlu insanlar mekanı. Siteye birşey olur diye çok korkuyorum :)

bgaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar windows 8 release preview bulid 8400 bir türlü etkinleştiremiorum değişik hatalar alip duruyorum..

re,is

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windovs 8 etkinleştiremiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen ...

efemustafa2694

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu etkinleştirmenin oturması için biraz zaman gerekir yani çıktı zaten herkes KMS activator gibi şeyler dağıtıyor ikincisi bir activator çok kullanıldığında işe yaramıyor onun için biraz sabır :)))

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yahu bütün KMS activatorlar kapalı daha önceden kms ile 6 ay etkinleştirmiş veya telefonla etkinleştirmiş arkadaşlar lisansın yedeğini alıp bana atsalarda bende etkinleştirsem :D (Advanced Token Manager) ile alınabilir :D

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Yahu bütün KMS activatorlar kapalı daha önceden kms ile 6 ay etkinleştirmiş veya telefonla etkinleştirmiş arkadaşlar lisansın yedeğini alıp bana atsalarda bende etkinleştirsem :D (Advanced Token Manager) ile alınabilir :D

keşke dediğin gibi olsaydı.:D o zaman dünyada bir kişi windows 8 alırdı.Herkes Onun kopyasını kullanırdı.Donanıma Lisanslı.bendeki lisansı versem hata verir sende.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
keşke dediğin gibi olsaydı.:D o zaman dünyada bir kişi windows 8 alırdı.Herkes Onun kopyasını kullanırdı.Donanıma Lisanslı.bendeki lisansı versem hata verir sende.
Tüh be aslında mantıken olması lazım bilgi için teşekkürler :D

sensizolurum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler ben Windows 8 de daha fazla özelliğe sahip ola tıklıyorum daha sonra Windows etkinleştirme hata kodu çıkıyor hatadada ETKİNLEŞTİRME SUNUCUSU BELİRTİLEN ÜRÜN ANAHTARININ ENGELLEDİĞİNİ BELİRLEDİ. yazıyor yardımcı olabilecek varmı acil :/

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Arkadaşlar bilindiği üzere Windows 8 in çıkışı ile birlikte bazı sorunları da beraberinde getirdi bunlardan en önemlisi Activate yani etkinleştirme sorunu 1 haftadır bu sorunla ilgileniyorum..
ben bu sorunu çözdüm sizinle de paylaşmak istiyorum..Ama sitede link veremediğimiz için benimle iletişime geçin çok basit.. bir link vereceğim onu indirin ve sorununuzun çözüleceğinden emin olun
merhaba mustafa linki banada gönderirmisin teşekkür ederim

sensizolurum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler ben Windows 8 de daha fazla özelliğe sahip ola tıklıyorum daha sonra Windows etkinleştirme hata kodu çıkıyor hatadada ETKİNLEŞTİRME SUNUCUSU BELİRTİLEN ÜRÜN ANAHTARININ ENGELLEDİĞİNİ BELİRLEDİ. yazıyor yardımcı olabilecek varmı acil :/