Windows 8 etkinleştirme nasıl yapılır?

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar ben bugün Windows 8 formatı attım bilgisayar tertemiz çalışıyor ama etkinleştiremiyorum bir türlü bana yardım edermisiniz bir türlü etkin hale getiremedim:(

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
forumda illegal araçların paylaşılması yasaktır :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Konuyu açan arkadaş anladığım kadarı ile zaten lisanslı kullanıyordu. Doğru mu?

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Konuyu açan arkadaş anladığım kadarı ile zaten lisanslı kullanıyordu. Doğru mu?
ben cevap vereyim bana göre internetten iso indirerek kurulum yapmış dolayısıyla lisans olmadığı için etkinleştirememiş.

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben cevap vereyim bana göre internetten iso indirerek kurulum yapmış dolayısıyla lisans olmadığı için etkinleştirememiş.

strate kardeş öncelikle illegal bir konu açtığım için özür dilerim ben torrent ten iso olarak indirdim ve flash la kurdum etkinleştiremiyorum telefonla hata veriyor serial dan sonra telefona serial geldi ve bios olduğu gibi yazdım ama hep bu hatayı aldım. hata:0xc004f025 erişim reddedildi.istenen yükseltilmiş ayrıcalıklar gerektiriyor . şimdi bana ne yapacağımı nasıl etkinleştireceğimi söyleyen var mı:(:(

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
strate kardeş öncelikle illegal bir konu açtığım için özür dilerim ben torrent ten iso olarak indirdim ve flash la kurdum etkinleştiremiyorum telefonla hata veriyor serial dan sonra telefona serial geldi ve bios olduğu gibi yazdım ama hep bu hatayı aldım. hata:0xc004f025 erişim reddedildi.istenen yükseltilmiş ayrıcalıklar gerektiriyor . şimdi bana ne yapacağımı nasıl etkinleştireceğimi söyleyen var mı:(:(
özel mesaj yoluyla bi etkinleştirme aracı yollıyacam :D

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Google amca da windows 8 k.j yazın..

gerisi size kalmış.. istediğiniz işlem haricinde bir kaç extra güzellikleride vardır... bu işinde pir idir.. :)

iyi forumlar..

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
konu strake tarafından çözülmüştür teşekkürler strake:)

re,is

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana da lazım etkinleştirme aracı. Gönderebilir misiniz ?

emiroge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banada çok lazım lütfen banada atarmısın?

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
yok öyle bir program.kandırmayın milleti.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar ben de bugun dell marka laptop aldım fakat windows 8 urun anahtarı yazmıyor bilgisayarda nerede yazıyordur bılenınız var mı laptopun altında sadece win8 yazıyor

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
yok öyle bir program.kandırmayın milleti.
Aslında bir bakıma haklısınız. Öyle bir program yok. Bu işi yapabilen Birden fazla program var. Ayrıca sadece programa da ihtiyacınız yok. Cmd.exe de Komut satirina yazacağınız 3 satır kodla bile aktivasyon yapmanız mümkündür. Bilgilerinize.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
merhaba arkadaslar ben de bugun dell marka laptop aldım fakat windows 8 urun anahtarı yazmıyor bilgisayarda nerede yazıyordur bılenınız var mı laptopun altında sadece win8 yazıyor
Artık w8 le gelen bilgisayarlarda o anahtar yazmıyor çünkü işletim sistemi kendi kendini yenileyebildiği için öyle bişeye ihtiyaç duyulmamışmıdır nedir artık..

valla abi 10 tl den çok tatlı para kazanırız :D
İyi yere dükkan açtık haa..:D

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Artık w8 le gelen bilgisayarlarda o anahtar yazmıyor çünkü işletim sistemi kendi kendini yenileyebildiği için öyle bişeye ihtiyaç duyulmamışmıdır nedir artık..

İyi yere dükkan açtık haa..:D
paraya para demiyecez :D

Anektod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba, ben de bir türlü bu aracı bulamayanlardanım.malum tertemiz sistemi kurduktan sonra bu işi görebildiğini iddia eden bir activator kuruyorsunuz ama bozuk çıkınca kurduğunuz sistem boşa gidiyor.elinizde sağlam bir activator varsa ben de isterim :) minnettar olurum.