Windows 7 Tema Arşivi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar bu mawi lite windows 7 temayı ındırdım fakat nasıl kuracağımı bilmiyorum o kadar aradım bulamadım yardım edersenız çok sevinirim

sivas 58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben mavi lite windows7 temasını ındırdım fakat nasıl kuracagımı bılmıyorum winrarla dosya cıkarttım sonrasını yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hersey güzel iii temalarda iii de nasıl kurcagımızı da anlatsanız tam olacak lütfen yardım

arkadaslar ben mavi lite windows7 temasını ındırdım fakat nasıl kuracagımı bılmıyorum winrarla dosya cıkarttım sonrasını yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

mavi lite windows 7 temasını nasıl kurcam arastırdım bulamadım lutfen nasıl kurcgm hakkında yardımcı olurmusunuz indirdim temayı ama nasıl yukluycemı bılmıorm

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar üstte 26.mesajda anlatmışım işte ben daha nasıl anlatacağız.. Birazda google translate yardımı alın kurun işte.. O kadar zor bişey değil..

Önce tema dosyasını indir
Sonra theme resources changeri indirip bilgisayara kur

http://windows7customs.blogspot.com/2011/12/theme-resource-changer-x32-x64.html

Sonra yama kurman gerekiyor

uxtheme patcher

http://www.syssel.net/hoefs/software_uxtheme.php

Sonra indireceğin tema dosyasını fontlarını bu konuma kopyalaman gerekiyor.. Genelde fontlar tema dosyasıyla birlikte linkini veriyorlar..

c:\\ windows\fonts\

Sonra indirdiğin tema dosyasının içerisinde theme klasörünü açıp içerisindeki tema dosyalarıyla ordaki dosya klasörünü şu konuma çıkarıyorsun.. Yani masaüstüne çıkar ordan bu konuma kopyala

c:\windows\resourses\themes klasörünün içine..

Resimdeki theme klasörünün içindeki dosya ve tema dosyaları bu üçünü dediğim konuma kopyalayacaksınız..

h2qChpZ.png

Sonrada kişiselleştirden seçiyorsunuz bu temayı..
Benim üstte verdiğim clear 2.0 tema dosyasını içinde hepsi mevcut yani burda verdiğim linklerden indirmenize gerek yok dosyanın içinde hepsi var..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(ya bu temaları nasıl kaldıracagız.. bilgisayarımı mahvettım.. sistemş geri yukledımm bu seferde yarısı bılgısayarımın kendı teması yarısıda yukledıgımden oldu lutfen yardım edıın acılll :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok bende kullanıyorum şimdilik bir milim yavaşlama görmedim fakat bilgisayarında boşluğun azsa zorlanabilir en 20-30 gb olması lazım dostum