Windows 7 SDN Edition v2 32Bit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WINDOWS 7 SDN EDITION FINAL!

başlığı altındaki SDN sürümünü kurdum acaba burdaki sürümle aynı mı yoksa bu farklı mıdır?

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayir RTM.

Ayni surum yanliz bu dagitimin boyutu kucultuldu ve degisiklikler yapildi.
Ilk sayfada neler degismis bulabilirsiniz.

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \
Teşekkürler ilk SDN yi kurdum yanlız şöyle bir sorunla karşılaştım :
SDN yi kurdum quick launch menüsünü yükledim bir sorun olmadı ama msnyi kapattığımda alt menüye değil de sag alta inmesi için uyumluluktan vista yapıp kapattığımda msnye tıklatınca bi yazı çıkıyor Windows sürücü modeli başlığı altında (Kullanmaya çalıştıgınız özellik şu anda kullanılamayan bir ağ kaynağı üzerindedir Yeniden denemek için tamamı tıklatın veya aşağıdaki kutuya 'wl.msi' yükleme paketini içeren başka bir klasör yolu girin. Kutu içinde ise C:\Windows\system32\TP\ yazıyor.) Msnyi kaldırıp tekrar kurayım düzelir dedim ekle kaldırdan kaldırdım şu an ekle kaldırda görünmüyo ama msn hala kurulu program files de var. Ne yapmam lazım. Neden kaldıramıyorum msnyi.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
SDN yi kurdum quick launch menüsünü yükledim bir sorun olmadı ama msnyi kapattığımda alt menüye değil de sag alta inmesi için uyumluluktan vista yapıp kapattığımda msnye tıklatınca bi yazı çıkıyor Windows sürücü modeli başlığı altında (Kullanmaya çalıştıgınız özellik şu anda kullanılamayan bir ağ kaynağı üzerindedir Yeniden denemek için tamamı tıklatın veya aşağıdaki kutuya 'wl.msi' yükleme paketini içeren başka bir klasör yolu girin. Kutu içinde ise C:\Windows\system32\TP\ yazıyor.) Msnyi kaldırıp tekrar kurayım düzelir dedim ekle kaldırdan kaldırdım şu an ekle kaldırda görünmüyo ama msn hala kurulu program files de var. Ne yapmam lazım. Neden kaldıramıyorum msnyi.

Kurulum dosyalarindan wl setup otomatik silindigi icin olmus,
Buradan gerekli dosyayi indirebilirsiniz, daha sonra size dosya konumu sordugunda indirdiginiz dizinden belirtirsiniz.

/▌
/ \

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurulum dosyalarindan wl setup otomatik silindigi icin olmus,
Buradan gerekli dosyayi indirebilirsiniz, daha sonra size dosya konumu sordugunda indirdiginiz dizinden belirtirsiniz.

/▌
/ \
Teşekkürler hata vermiyor artık yanlız msnyi ekle kaldırdan kaldırmıştım ama kaldırmadı hala kurulu ekle kaldırda da görünmüyor kaldırmak istesem nasıl kaldırıcam msnyi?

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler hata vermiyor artık yanlız msnyi ekle kaldırdan kaldırmıştım ama kaldırmadı hala kurulu ekle kaldırda da görünmüyor kaldırmak istesem nasıl kaldırıcam msnyi?

wl.msi dosyasina cift tiklayarak kaldirabilirsiniz, cikan seceneklerden kaldir/uninstall secmeniz yeterli.

/▌
/ \

Flex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki bu sürümden sonra başka bir sürüm çıkcak mı,ben en son sürümünü indirmek istiyorumda :)

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Windows Installer CleanUp Utility'nin Açıklaması

(Description of the Windows Installer CleanUp Utility)
Önce temizlik aracı ile yüklü durumda olanı kaldırdıktan sonra istediğiniz versiyonu kurabilirsiniz.

Download.gif
Windows Installer Cleanup Utility paketini şimdi karşıdan yükle. (http://download.microsoft.com/downlo...bd/msicuu2.exe)

iom2dj.jpg

erken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu sürüm türkçemi veya sonra türkçe dil paketi yüklenebiliyormu?

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bu sürüm türkçemi veya sonra türkçe dil paketi yüklenebiliyormu?
Turkce,
Ilk baslikta gerekli bilgiler mevcut.

Indirmek isteyenler birsey sormadan once lutfen ilk once ana basligi okusun.:yes:

/▌
/ \

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wl.msi dosyasina cift tiklayarak kaldirabilirsiniz, cikan seceneklerden kaldir/uninstall secmeniz yeterli.

/▌
/ \
çift tıklattım ama windows windows live ürününü yapılandırırken bekleyin diyor sonra pencere kayboluyor hiçbirşey açılmıyor.

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu programla da kaldırmayı denedim listede windows live messenger yazıyordu tıklattım kaldır dedim kaldırdı listeden masaüstünde messengera a tıklattığımda halka çalışıyor anlayamadım hala bi türlü kalkmıyor.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
çift tıklattım ama windows windows live ürününü yapılandırırken bekleyin diyor sonra pencere kayboluyor hiçbirşey açılmıyor.

Calistir'a
msiexec /uninstall ( wl.msi hangi dizinde ise o dizini yazin;)
Ornek:
msiexec /uninstall C:\wl.msi
yazmaniz yeterli.

/▌
/ \

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Calistir'a
msiexec /uninstall ( wl.msi hangi dizinde ise o dizini yazin;)
Ornek:
msiexec /uninstall C:\wl.msi
yazmaniz yeterli.

/▌
/ \
Bu şekilde oldu teşekkürler. Bu arada norton 360 v3.0 ı hala çalıştıramıyorum windows 7 de önereceginiz bir virüs programı varmıdır keyi olan.

Flex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sade halini upload edebilir misiniz acaba? ( Hiç değişiklik yapılmamış hali,ek prog vs.. )
Yada ö.m atabilir misiniz?

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bu şekilde oldu teşekkürler. Bu arada norton 360 v3.0 ı hala çalıştıramıyorum windows 7 de önereceginiz bir virüs programı varmıdır keyi olan.
1- Sorunlar icin bir baslik var oradan devam ederseniz ayni sorunu yasayanlara kaynak olur.
2- Warez sitesi olmadigi icin bu sitenin herhangi bir A/V oneremiyorum ( anahtarli )
AVG ucretsiz surumunu deneyebilirsiniz.

/▌
/ \

Flex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
X86 ne oluyor acaba?32 bit mi?Nette sahte win 7 dolaşyor.Bu değil demi :D:D

0mrdr5

Profesör
Reaksiyon puanı
11
avatarlarına bak öyle konuş bide şaka yapıyoruz sen niye karışıyorsun parazitlik yapma arrrkadaşım

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
avatarlarına bak öyle konuş bide şaka yapıyoruz sen niye karışıyorsun parazitlik yapma arrrkadaşım
Bu sekilde saygisizlik yapmaya devam et.
Bu parazitlik ne ise sana mahsus birsey olmali.

/▌
/ \

0mrdr5

Profesör
Reaksiyon puanı
11
sen mi uçurcan beni asabımı bozmayın akşam akşam zaten kafam bozuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...