Windows 7 RC Sürüm Yayınlandı!

Alengirli

Dekan
Beklenen gün geldi ve nihayet Microsoft, resmi sunucuları üzerinden, resmi Windows 7 çıkış adayı sürümü yayınladı. Ücretsiz indirin.

Windows 7'nin nihai sürümüne en yakın hali olan RC sürümü, Microsoft tarafından bugün yayınlandı. Şimdilik sunucularda bir problem gözlemlemediğimiz Windows 7 RC sürümle ilgili acele etmemenizi tavsiye eden Microsoft, temmuz ayına kadar indirilebilir halde olacağını belirttiği çıkış adayı sürümde ne yazık ki Türkçe desteği sunmuyor. Hem 32 bit hem de 64 bit için indirme bağlantılarını Microsoft'un resmi sitesinde bulabilirsiniz:

İndirme Bağlantıları

Yeni indirme bağlantıları indirme işlemini bir Java uygulamasıyla indirmenizi sağlıyor. Eğer sorun çıkarsa yönlendirildiğiniz sayfada adımları takip edip TechNet'e giriş yaparak işlemi tekrarlayabilirsiniz.

::
Windows 7 Beta 7100 - 32 bit
:: Windows 7 Beta 7100 - 64 bit

:: Resmi çıkış adayını indirebildiniz mi?

Bilgi İçin : Microsoft
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

SerSeri1i

Üyecik
500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.
malesef indiremedim:(

bekmezz

Üyecik
turkce dil hatta kız kulesi vs wallpaperlardan bahsediliyordu hatta tr patch sızdırılıp indirilmişti ne yani şimdi kendi sitesinde tr yok mu?

Cursed

Asistan
300 le çekiyorum şuanda bakalım. offical olarak işletim sisteminin türkçe dil desteği yok sanırım.peki o dolaşan paketler neydi ?

HypeRcoDe

Asistan
yaklaşık 1-2 haftadır elimizde bulunan sürümü yayınlamışlar yeni bir buid değil yani neyse sağlık olsun :)

ekizemre

Üyecik
index.htm şeklinde indirildi bu nu dvd ye nasıl yazdırıcaz kalıbı diske yazdır gibi birşekilde yok nero da ?

croft

Doçent
bu wiin 7 diğer tarayıcılarla uyum sorunuyaşıyomu yani opera 9.64 kurucamda
ayrıca messenger va live mail yok ayrıca mı yüklicez yoksa benmi bulamadım

respector

Asistan
Türkçeyi o kadar dert etmeyin bence...
Yayınlanan türkçe dil dosyası ile mükemmelen türkçe oluyor zaten...