"Windows ve Office İso İndirme Aracı" indirmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
20
Laptopun arkasında oem windows7 home basic 32 bit lisansı var ve acil format atmam gerekiyor işlemcim 64 bit diye 64 bit kurdum ama ramin bir kısmını büyük bir ihtimalle ekran kartı yiyor ram 3,5gb falan kalıyordur onun için bilgisayar çok yavaşladı açılışı hızlandı bi tek

ama iso indirilemiyor ve program şu hatayı veriyor:

Error​

This file is currently unavailable, and can be provided again in a small capacity NEXT MONTH. For now, please select one of the downloads with a green check (✔️) if there are any.

CloseFAQ

orjinal oynanmamış güvenilir iso'yu nasıl indireceğim?

lenovo 3000g530 4gb rampentium t4400 işlemci dahili ekran kartı intel graphics 4 series express wnidows 7 x64 home premium
Mesaj otomatik birleştirildi:

64 bit home premiumu indirirken bilgisayar 32 bit windowstu ondan dolayı indirme başarılı olmuş olabilir mi? şuan indiremiyorum işletim sistemi 64 bit diye mi

64 bit olduğu için ekran kartı sürücüsü bile bulamadım aynı şey windows 10 yüklediğimde de olmuştu

indirebilen var mı windows 7 iso dosyalarını?

konu niye solved oldu değiştiremiyorum

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
20
Download Windows 7 Professional 32-bit EN - You Windows World
bu professional sürüm ama ei.cfg dosyasını silince tüm sürümler aktif oluyormuş böyle olduğunu bilmiyordum

arkadaşlar "august 2018 windows 7'sine ben güvenemem, adamlar desteklemediği, sevmediği işletim sistemine iyi niyetli bir güncelleme niye yapsınlar ya" diye düşünüyorsanız bu youwindowsworld com linkindeki windows 7 çok eski bence güvenilirdir ben indiriyorum siz de indirebilirsiniz

Korsan, desteği yoktur.
maalesef çalışmıyor artık orası (august 2018 windows7'si hariç)