Windows 7 Beta Öncesi Sürümü

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Microsoft, Windows 7'nin beta öncesi sürümünün 27 Ekim'de dağıtılacağını açıkladı. Ama dikkatinizden kaçabilecek çok küçük bir gereksinimi var.

Ayın sonunda ABD'de Los Angeles'ta düzenlenecek Microsoft Professional Developers Conference'a katılacaklara verilen söz, kendilerine 160 GB'lık, aralarında Windows 7'nin beta öncesi sürümünün de bulunduğu birçok sürüm öncesi yazılım barındıran bir disk sunulacağı şeklinde. Tabii, eğer dağıtılan beta ve beta öncesi sürümleri internet üzerinden indirmek yerine doğrudan Microsoft'tan almayı düşünüyorsanız ABD'ye gidiş dönüş uçak bileti ve ön konferans için 400 dolar, konferansın tümü için ise 2395 dolar gibi ufak çaplı maliyetlerin de bulunduğunu şimdiden belirtmekte fayda görüyoruz. Eh, pasaportun süresini uzatıp vize işlemlerini başlatmak bunlar yanında ne ki?

Bilgi için: Microsoft
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
şimdiden hazırladım torrent istemcimi korsan amblemli siteye düşmesini bekliyorum :p

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Torrentler yavaş oluyor ya ben cryptload ile rapid'den indiriyorum genelde =] ama alpha sürümünü indirip napıcam ya ben betayı bile indirmem ;]

akif87

Asistan
Reaksiyon puanı
0
virtualbox a iş düştü gelsinde bakarız

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
160 GB kaç günde iner bu hızlarla haberiniz var mı?Burası Japonya değil ki...

orc_lord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rapidshare'den daha kolay olur.. :)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
'''''''''2395 dolar gibi ufak çaplı maliyetlerin...'''''''''

baya ufakmış canımmmm, elimi sallasam ellisi :D

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bu cryptload ile rapid'den nasıl bi dosya indirecez ya bi türlü indiremiyorum bi yardımcı olsanız çok iyi olur

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Microsoftun Development Library Kiti var 2.500.-$ Kadar cüzi bir ücretle :p bu kite sahip olabiliyorsunuz. Size yekten abartısız bir koli CD klasörleri bazen Microsoft Development yazılı şapka ve tişörtü ( Zamaninda baya bir hava basmiştım :))) ) ve tüm Micrsoft ürünlerini sene içerisinde çıkacak olan beta veta tam sürümlere sahip oluyorsunuz. Yanlız kıl olduğum bir durumu vardi. Arapça, Portekizce,Rumca gibi bir sürü saçma sapan dillerdeki Office ve işletim sistemleri de geliyor. Yinede Amerika'ya gitmekten daha ucuza geleceğine inanıyorum :p

menderesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
160 GB kaç günde iner bu hızlarla haberiniz var mı?Burası Japonya değil ki...

bir işletim sisteminin boyutu bu kadar olamaz.Zaten olsada en azından buna 320 gb harddisk lazım.eee verilerimizi nerede depolayacağız?

ama bu işletim sistemi çıkar ise utorrent'e gideriz.pasaportta istemiyor :)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
"beta öncesi sürüm" :excl: ilginç, microsoft tan da bu beklenirdi :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Onlar gelsin ben niye gideyim..

marko16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nemesis çok haklı satıcı olan onlar değilmi biz niye gidelim hem sonra bi görelim beğenecekmiyiz bakalım vistada çoğunluk memnun değil ya buda öyle olursa önce ücretsiz deneme sürümlerini internete versinler beğenirsek nasıl olsa kırarrız :devil:

sahynn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D ben isp'yim!! =) her turlu indiririmm =) siz yeterki linki gonderin :D