Windows 7 Beta İçin Süre Doldu

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7'nin Beta sürümünü indirdiyseniz şanslısınız. Çünkü Microsoft dünden itibaren Beta sürümünün indirilmesini kapattı.

Microsoft dün itibariyle Windows 7 beta işletim sisteminin indirilmesini kendi sistesinde kapattı. Şimdiye kadar bu yeni işletim sistemini indiren kullanıcılardan yorumları alan Microsoft ürünü geliştirmeye devam edecek. Microsoft firması tarafından yapılan açıklamada ise amaçlarının 2,5 milyon kişiye ulaşmak oldukları belirtiliyor.

Bu rakamın kat kat üzerine çıkan indirme sayısının ardından yeni işletim sisteminin tam sürümünü çıkartmak için beta indirimini kapattıklarını belirttiler. Bakalım yeni işletim sistemi Windows 7'nin Beta sürümünden farkları neler olacak? Hep beraber bekleyip göreceğiz. Bu arada belirtmeliyizki  Windows 7 işletim sistemini indirip anahtarını almadıysanız korkmayın. Buradan anahtar edinebilirsiniz.

:: Windows 7 işletim sistemini kullandınız mı?

Yazan: Yavuz Şahin
SDN - http://shiftdelete.net

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Tamda geçen gün aldıydım product keyini :D Kullandık efenim beğenmedik xp'ye döndük.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Çıksın öyle kurarız kısmetse..:)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
arkadaşlar dün saat kaç da bitti :D
çünkü dün indirdim :D
gerçi direk linkler kapalıydı ama microsoft üzerinden oraya buraya tıklaya tıklaya zorla buldum öyle indirdim :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ben win 7yi daha yeni duyuyorum :D

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben win 7yi daha yeni duyuyorum :D

aa finix'den anlaşılır ve düzgün bir cümle :D :D :D

Win Se7en güzel olmuş. Tüm crackli programlar ve kendi yaptığım portable programlar çalıştı.

oyunlarda da Dx10 ve 10.1 desteği stabil çalışıyor.
Donanım uyumsuzluğu gibi sorunlar yok. Herkesin yaşıyorum dediği IE8 Beta donmaları kitlenmelerini ben yaşamadım.
UHARC adam olmuş.
Defender işe yariyi.
Kullanıcı kısıtlamaları ve ebeveyn denetimleri süper olmuş.
Olay görütüleyici daha açık.
Performans monitorü de hoşuma gitti.
Fazla RAM harcamıyo(Vista'ya göre).
Yeni görev çubuğu hoş olmuş. Start menü'de de yenilikler bekliyorum.
Paint ve Wordpad büyümüş :D Ekran alıntı aracı, ses kaydedici vs temel uygulamalar hoş omuş ve işe yariyi.
Driver desteği Linux'da olduğu gibi netten otomatik de sağlanmış ve güncelliyi.

Şimdi XP'deyim. aklımda kalanlar bunlar. güzel bence :D

benim kota var. BETA TESTER oldum ama indiremiyordum. arkadaş imajı verdi ben de kendi keyimi kullandım. her key aynı değil. Full'ü çıkana kadar da Se7en Beta kullanmaya devam edeceğim.

Darty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullanıyorum cok memnunum gorsel ve parformans açısından çok başarılı olmuş.Türkçe tam sürümü çıktığı anda bilgisayarımda sadece windows 7 kullanmayı düşünüyorum.Herkese tavsiye ederim kurup kullanmadan yorum yapmayın xp kadar hızlı vista danda daha güzel bir görünümü var.