Windows, 50. Yaşını Görecek Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
WINDOWS, 50. YAŞINI GÖRECEK Mİ?

Microsoft, 25 yıl önce Windows 1.0 sürümünü piyasaya sürdüğünde, kimse şirketin bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemişti. Şimdi ise Microsoft'un Windows'un 50. yaş gününü görüp görmeyeceği tartışılıyor.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Görecektir muhtemelen. Söyleyin tartışmasınlar :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Elbette görecektir...

İnsanlar bilgisayar ve türevlerini kullanmaya devam ettikçe Windows hayatta kalacaktır...

Reaksiyon puanı
188
Yarın ne olacağının garantisi yokken MS'in 50. yılını doldurması konusunda bir şey söylemek yersiz olur bence. Daha iyi bir rakip elbet çıkacaktır...

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
görebilir :) amma gelisim sürecinde degil . su an linux sun bulundugu konum gibi olursa olur yani 1% bir oranla belki de oda degil ,yakin bir gelecekte sannedersem google kendi linux dagitimini olan chrome os yi normal bir isletim sistemi yapacaktir yani blut sistemi olmayan ,ve her bilgisayar icin ve oyun firmalarini filan hepü basina toplar zaten büyük firmalarida pesinden sürükler yani yeni bir tekel olacaktir :)

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Windowsu yıkabilecek bir firma yok...Durmak yok yola (windows-7 ile) devam...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Microsoft' u seviyorum :) Devam eder inş. Rakip firmalarda şart tabi, linux cephesinde de umarım iyi gelişmeler olur. Apple batsın :D

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Vala biz görelimde Microsoft görmese de olur.

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Microsoft son 3-4 senede sadece işletim sistemi olayından sıyrılmaya çalışıyor. Bu da geleceğe dair korkularını gösterir bence.
Ama çıkardığı iş gayet iyi, sanal çalışma ortamları, bulut işletim sistemi projeleri, arama motoru, virüs koruma yazılımları gibi kendinden alakasız konular üzerine çalıştılar.
Microsoftun çook uzun bir ömrü var bence :D

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Henüz tehdit yo0k::D:DAncak tehditcikler var:):)Onlarda bu kafayla giderseler askere zor alırlar teskere:D:D
Microsoft daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!!

K0rkunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya bu haber abatılı ilgisayarda ve dizüstünde windowsa raip yok bence

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Apple Mac OS X çok abartılıyo bence... Windows taraftarı değilim ancak Mac kullandım, bazı kullanım özellikleri dışında bana yararını göremedim.
(ÖRN: uyku tuşuna basında anında uyuku durumuna geçiyor ve uyanırkende iki saniye sürüyor. Bunu windows 7 de de başardım :D çok uğraştım ama oldu :))