🔥 Öne Çıkan Konular

Yardım Windows 11 VALORANT açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Freshkt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler normal bir şekilde win 11 pro geçtim. Valoda tpm hatası veriyor. Ekran kartı gigabyte marka biosdan bi ayar yapılıyormuş bu olay için bilmiyorum ama. Yardım edebilecek varmı ?

kerlembit

Profesör
Reaksiyon puanı
920
BIOS'tan tpm ayarını açmalısınız. BIOS'lar anakarttan anakarta değişiyor.

Freshkt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pardon kafam karışmış, secure boot açmanız gerekiyor.
Hallettim akşam 2 saat uğraş sonrası. Csm support açıkmış o açık olunca secure boot kapanıyormuş. Şimdi de biosa girilmiyor girişte ekran çok hızlı geçiyor shift yeniden başlat taktiği ile giriyorum bu konuda bilgin varmı ?

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
488
tpm açmadan win 11 orijinal yüklenmez kankam :)
Bende YPM 2.0 yok ve BIOS'dan frTPM diye bir şey açmıştım sonra Windows Update bildirimi gelmişti ve Windows 11'i yüklemiştim. Lütfen bilmeden konuşmayalım.
edit: Ve Windows 11'e geçiş yaptıktan sonra bende TPM2.0 hatası almıştım Valorant'ta.

Freshkt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende YPM 2.0 yok ve BIOS'dan frTPM diye bir şey açmıştım sonra Windows Update bildirimi gelmişti ve Windows 11'i yüklemiştim. Lütfen bilmeden konuşmayalım.
edit: Ve Windows 11'e geçiş yaptıktan sonra bende TPM2.0 hatası almıştım Valorant'ta.
Secure boot aç düzeliyor hallettim

kerlembit

Profesör
Reaksiyon puanı
920
Gigabyte anakart kullanıyorsun sanırım. ftpm ayarı tpm 2.0 oluyor zaten.