Yardım Windows 11 VALORANT açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Freshkt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler normal bir şekilde win 11 pro geçtim. Valoda tpm hatası veriyor. Ekran kartı gigabyte marka biosdan bi ayar yapılıyormuş bu olay için bilmiyorum ama. Yardım edebilecek varmı ?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
BIOS'tan tpm ayarını açmalısınız. BIOS'lar anakarttan anakarta değişiyor.

Freshkt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pardon kafam karışmış, secure boot açmanız gerekiyor.
Hallettim akşam 2 saat uğraş sonrası. Csm support açıkmış o açık olunca secure boot kapanıyormuş. Şimdi de biosa girilmiyor girişte ekran çok hızlı geçiyor shift yeniden başlat taktiği ile giriyorum bu konuda bilgin varmı ?

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
tpm açmadan win 11 orijinal yüklenmez kankam :)
Bende YPM 2.0 yok ve BIOS'dan frTPM diye bir şey açmıştım sonra Windows Update bildirimi gelmişti ve Windows 11'i yüklemiştim. Lütfen bilmeden konuşmayalım.
edit: Ve Windows 11'e geçiş yaptıktan sonra bende TPM2.0 hatası almıştım Valorant'ta.

Freshkt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende YPM 2.0 yok ve BIOS'dan frTPM diye bir şey açmıştım sonra Windows Update bildirimi gelmişti ve Windows 11'i yüklemiştim. Lütfen bilmeden konuşmayalım.
edit: Ve Windows 11'e geçiş yaptıktan sonra bende TPM2.0 hatası almıştım Valorant'ta.
Secure boot aç düzeliyor hallettim

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Gigabyte anakart kullanıyorsun sanırım. ftpm ayarı tpm 2.0 oluyor zaten.