Windows 10 Kurulum Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Theeveryman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar yanlış hatırlamıyosam 30 eylülde windows 10 beta sürüm ile kullanıcılara sunuldu ve microsoft'un kendi web sitesinden bunu indirebiliyoruz. bende denemek adına windows 10 beta sürümünün 32 bit Birleşik krallık ingilizcesi ve amerikan ingilizcesi olmak üzere 2 sürümünüde indirdim iso dosyasının deamon tools litle programı sayesinde çalıştırdım kurulum başlıyor ancak kısa bir süre sonra bu hatayı alıyorum çözmünün bilen arkadaşım varsa çözümü benimle paylaşırsa çok mutlu olurum.

Hata Görseli :
9pQapO.png

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Kurulum dosyasının boyutu ne kadar bilmiyorum ama mutlaka iso yu CD/DVD/USB 'ye yazdırmalısın. Sanal sürücü ile yükleyemezsin.

Theeveryman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim Sisteminin denemek amacıyla dün Vmware Workstation'a kurmuştum. Vmware Workstation'da sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama gel görki sanalda değil gerçekte kuramaya çalıştığımda bu hatayı almam bilmiyorum. Windows 7 USB DVD Download Tool programınıda denedim ama yine aynı hatayı aldım.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Direk setuptanmi kurmayi denedin ? Benim bildigim cdye falan yazdirmali ve acilista bicjmlendirip kurmalisin

Theeveryman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Direk Setup yapıyorum. Biçimlendir kısmını biraz anlamadım neyi biçimlendirmem gerekir biraz açarmısın.