Windosw 10 kurulum dosyası iso sorunu

Doğukançngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar win10 64 bit kurulum dosyasını indirdim ki bu dosya iso diyolardı. pc 32 bit diye acmadı ve bende biosdan yapayım dedim ve dvd ye aktardım burn aware olsun ashaampo burning gibi programlardan iso olarak yazdirmaya calıstım ama olmadı demekki iso dosyası degilmis ve uygulama olarak aktarıldı tek. neyse bende bu dosyayı iso ya cevirim oyle atayım dedim ama iso programları kurulum dosyasını görmedi sizin öneriniz nedir ben anlayan birine gidip win 10 format atayımmi yoksa bildiğiniz birseyler varmı ?? Birde biostan islem yapmak için illa isomu olmak zorunda ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Duyduguma gore pc 32 bitse biosdan dvd ile de 64 bit kuramassın ee bilgisayarcılar nasıl yapıyor ?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Arkadaslar win10 64 bit kurulum dosyasını indirdim ki bu dosya iso diyolardı. pc 32 bit diye acmadı ve bende biosdan yapayım dedim ve dvd ye aktardım burn aware olsun ashaampo burning gibi programlardan iso olarak yazdirmaya calıstım ama olmadı demekki iso dosyası degilmis ve uygulama olarak aktarıldı tek. neyse bende bu dosyayı iso ya cevirim oyle atayım dedim ama iso programları kurulum dosyasını görmedi sizin öneriniz nedir ben anlayan birine gidip win 10 format atayımmi yoksa bildiğiniz birseyler varmı ?? Birde biostan islem yapmak için illa isomu olmak zorunda ?

Duyduguma gore pc 32 bitse biosdan dvd ile de 64 bit kuramassın ee bilgisayarcılar nasıl yapıyor ?

dosyaya sağ tıklayıp Özellikler sayfasına girin. Dosya türü kısmında dosyanın türü yazar.

ayrıca microsoft un bu aracını kullanarak orijinal iso indirebilirsiniz.
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

Başka bir bilgisayar için kurulum dosyası (ISO) indir seçeneğini seçin

Doğukançngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç burdan indirmemistim, tam indir vb sitelerden indirmistim simdi bunu indirdim ama dediginiz ( baska bir bilgisayar icin kurulum dosyası (ıso) indir secenegi önüme cıkmadı sorun olur mu ?
Tksrler

Dosya türündede (uygulama) yazıyordu

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Hiç burdan indirmemistim, tam indir vb sitelerden indirmistim simdi bunu indirdim ama dediginiz ( baska bir bilgisayar icin kurulum dosyası (ıso) indir secenegi önüme cıkmadı sorun olur mu ?
Tksrler

Dosya türündede (uygulama) yazıyordu

dosya boyutu ne kadardı peki? sanırım sen iso indirme aracını indirdin sadece :)

verdiğim linkteki aracı indirip çalıştırınca karşına bu ekran gelmesi lazım

Doğukançngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boyutu 19mb idi. Simdi bunu indiricem insallah dediginiz secenek gelir dvdye yazabilirim tskrler

Boyutu 19mb idi. Simdi bunu indiricem insallah dediginiz secenek gelir dvdye yazabilirim tskrler. Denedım telefonda dediğiniz gibi iso dosyası olarak gozukuyor ama pc de yine 19 mblık dosya görünüyor sorun daha farklı heralde

Doğukançngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olmuyor işte kardeşim ıso dosyası olarak inmiyor bende ıso yapmaya çalıştım oda olmadı daha farklı çözümün varmı ?