Winamp yardım

Bu konuyu okuyanlar

ekselans0042

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar winamp bento modunda şarkı açınca aşağıda resimde olduğu gibi sağ altta şarkı adını yazıyor fakat klasik yapınca gelmiyor klasikte nasıl getirebilirim.
Birde bu bento modunu klasik gibi üç parça halinde üst üste nasıl koyabilirim

Kolay gelsin.

aaajz1.jpg

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bildiğim kadarıyla bentonun özelliği o.skin değiştirince bazı özellikleri kullanamıyorsun ama genede tercihlerde değiştirme seçeneği olabilir, kurcalamak gerek.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Değişik skinler deniyorum olmuyor.Kesin bento özelliği.

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
klasikte dedğin özellik yok gelmez bentoyuda üst üste koyamassın
eğer yapabilirsen banada haber ver:DD:D:

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Media player 11 bir çok yönden winamptan üstün bence.Görsel olarak da başarılı ve tamamen türkçe..Hele srs wow efektini 2+1 ile destekleyince tadından yenilmiyor.

Tabi ki zevkler tartışılmaz..:)

wanshy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde bir sorum olucaktı sizlere. uzun zamandır merak ediyorum o kadar kurcalamama ragmen hala bulmus deilim su winamp calarken görev cubugundaki normal simgesini nasıl deiştirebilirm sarkı yazan yerin tamm yaında beyaz üzütünde winmap isareti var siz anladınız zaten masaüstündekini deiştirebilioruz onu nasıl deiştiricem lütfen yarımcı olursanız sevinirim :(

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
klasikte dedğin özellik yok gelmez bentoyuda üst üste koyamassın
eğer yapabilirsen banada haber ver:DD:D:

tamamen katılıyorum, bana da haber verin :D

Benimde bir sorum olucaktı sizlere. uzun zamandır merak ediyorum o kadar kurcalamama ragmen hala bulmus deilim su winamp calarken görev cubugundaki normal simgesini nasıl deiştirebilirm sarkı yazan yerin tamm yaında beyaz üzütünde winmap isareti var siz anladınız zaten masaüstündekini deiştirebilioruz onu nasıl deiştiricem lütfen yarımcı olursanız sevinirim :(

seçenekler>tercihlerde bildirim alanı simgesi var, acaba onu mu kastettiniz tam anlayamadım ama odur herhalde :)

wanshy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamen katılıyorum, bana da haber verin :D

seçenekler>tercihlerde bildirim alanı simgesi var, acaba onu mu kastettiniz tam anlayamadım ama odur herhalde :)
ilk önce cevabın için tesekkür ederim ama dediğin yere baktım olmadı cok karısıtırıdım ama hala bulmus deilim varsa bilelnler lütfen yardımcı olsunlar nedir bunun yolu daha önce bir yerde görmüştüm şimdi merak ettim hosuma gitti yapmak istiorum ama işde birde bilsek :wink:

nsglc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bildiğim kadarıyla tooltip modern skinlerle gelen bir özellik, yani clasic skinde yok, arkadaşın önerdiği toaster plugini ile bu işi halledebilirsin, ya da bento yerine başka bir modern skin kullanarak, tavsiyem budur, classic skin düzenini elde edebilirsin

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Modern arayüzünde de mümkün:

1z1rcw5.jpg

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Skine özel bu özellik, Drone'da da vardı. Yapabileceğin bir şey yok bence, tabi eklentilere bir gözat derim Winamp'ın sitesinden, belki bir şeyler bulabilirsin.

wanshy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NE OLUR ARKADASLAR BİLEN BİRİ VARSA YARDIMCI OLSUN :helpsmilie:
Benimde bir sorum olucaktı sizlere. uzun zamandır merak ediyorum o kadar kurcalamama ragmen hala bulmus deilim su winamp calarken görev cubugundaki normal simgesini nasıl deiştirebilirm sarkı yazan yerin tamm yaında beyaz üzütünde winmap isareti var siz anladınız zaten masaüstündekini deiştirebilioruz onu nasıl deiştiricem lütfen yarımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wink: ana menüye gir sonra da seçeneklere bas ondan sonra dış görünüme gel daha sonra da seçeceğini seçç