wifi sürekli kopuyor

sycllasa

Üyecik
arkadaşlar telefonum xiomi note 8 evdeki internetim ttnet ve sürekli kopuyor evde başka telefonda olmuyor tek benim telefonda sürekli int gidip geliyor başka wifi de denedim aynı sorunu yaşamadım tek evde oluyor ve bende oluyor yardımcı olur musunuz kafayı yicem artık

Timurid

Profesör
arkadaşlar telefonum xiomi note 8 evdeki internetim ttnet ve sürekli kopuyor evde başka telefonda olmuyor tek benim telefonda sürekli int gidip geliyor başka wifi de denedim aynı sorunu yaşamadım tek evde oluyor ve bende oluyor yardımcı olur musunuz kafayı yicem artık
Servisi arayın veya internetçilere başvurun speedtest yapın ping,downland,upload değerleri kaç?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala geçmezse Türknet altyapısına geçin

Umut Çelik

Profesör
Servisi arayın veya internetçilere başvurun speedtest yapın ping,downland,upload değerleri kaç?

Ev internetiyle alakası yok. Telefonda wifi sorunu vardı zaten. Garantisi varsa gönderin.

Bu arada Türknet TT altyapısını kullanıyor.

Yasiin

Profesör

Bu ne saçma bir öneri, türknet alt yapısına geçin diyorsun. Türknet geneli tt alt yapısı zaten değişen bir şey yok. Telefonunda problem var adamın.

sycllasa

Üyecik
servisi aradık ayarlara falan baktılar ayarlarda sorun yok dediler speedtest değeri de ping 6 downland 22.74 upload da 5.71

telefonda daha önce böyle bişey yoktu ama son 1 hafta falan başladı böyle bişey

Umut Çelik

Profesör

sycllasa

Üyecik
bide şöyle oluyo telefonu yeniden başlatıyorum wifi ye bağlanıyorum bağlandım yerde ne kadar durursam durim kesilmiyo ama yeniden başlatıp bağlandımda hareket etdiğimde wifi kesilmeye başlıyo yine

_TB2HEN_

Üyecik
Hocam evde wifi güçlendirici var mı? Aynı sorunu bende yaşıyorum wifi güçlendiricidem dolayı oluyor diye biliyorum

sycllasa

Üyecik
araştırıyorum bi olmazsa öyle yapıcam

O zaman telefonda sıkıntı olabilir hocam garantisi var ise garantiye göndermenizi tavsiye ederim
ama başka wifi de falan hiç bir sorun olmuyo sadece evdeki wifi de oluyo bu sorun

Son düzenleme: