Asus TUF FX506LI-HN085 MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 Wireless sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ersENes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merhaba daha önceden yaşayan arkadaşlar olmuştur belki bir yardımı dokunur diye bir sorunum hakkında size sormak istiyorum.
Asus Tuf Gaming F15 Asus TUF FX506LI-HN085 modelli bir laptopum var. 2 Yıl bitti her hangi bir sorun ile karşılaşmamıştım yalnız şu 1 haftadır şöyle bir sorunum var:
Laptop ilk açılışta wifi ağına bağlı sonra her hangi bir basit oyuna dahi girsem 10 dk sonra wifi bağlantım kopuyor, wifi kartı görünmüyor bile. Aygıt yöneticisinde bu parça yok görünüyor. Yeniden başlatınca düzeliyor ama geçici bir çözüm oyuna tekrar giriyorum ve tekrar aynı şeyler oluyor sadece oyunlarda yapıyor bunu diğer bütün internet uygulamalarını denedim bir sorun yaşamadım. Araştırdım driver güncellemesi ne bileyim statik enerji ile ilgili power düğmesine basmalar eski driverları yüklemeler vs laptopun içini açmadan yapılacak neler varsa yaptım diye düşünüyorum ama sizlere de sormak istiyorum. Kronik bir sorun diye düşünüyorum ama bu sorunu çözen arkadaşlar var nasıl bir yol izlediklerini anlatabilirler mi gerçekten moralim çok bozuldu 1 haftadır düşünüyorum bu durumu.

Son mesajlar