Wifi adaptörümün sinyal gücünü arttırmak için ne yapmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhaba. Kasada wifi eklentisi olmadığı için ayrı olarak wifi adaptörü aldık fakat bu sefer de wifi kesilip duruyor. Genelde durduk yere olmuyor.bi uygulamaya girdiğinde oluyor. Bunu düzeltmek için ne yapılmalı var mı çözümü

mbykplt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Valla kankam ben kasa için TP-LİNK PA4010 adında 2 adet kutu içeriğinden çıkan alet kullanıyorum.Bunların amacı elektrik üzerinden kablo uzatma derdi olmadan kullanıcıyı uğraştırma dan internete bağlamak.Bende yıllardan beri var canavar gibi.Birini prize takip modeme bağlıyorsun kablosu ile.Birinide bilgisayar ethernet girişine ve prize ikisi elektrik şebekesinden birbirini görüyor ve tada internete bağlanıyorsun

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Valla kankam ben kasa için TP-LİNK PA4010 adında 2 adet kutu içeriğinden çıkan alet kullanıyorum.Bunların amacı elektrik üzerinden kablo uzatma derdi olmadan kullanıcıyı uğraştırma dan internete bağlamak.Bende yıllardan beri var canavar gibi.Birini prize takip modeme bağlıyorsun kablosu ile.Birinide bilgisayar ethernet girişine ve prize ikisi elektrik şebekesinden birbirini görüyor ve tada internete bağlanıyorsun
Dostum fiyat biraz uçukmuş :/

Burak_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Wifi Adaptörü 5GHz Destekliyorsa TP-LINK RE200 öneririm 2.4GHz Destekliyorsa TP-LINK TL-WA854RE ürününede bakabilirsiniz