Yardım Whatsapp bildirim bölümü "Yedekleme İşleniyor" yazısında kaldı.

Bu konuyu okuyanlar

Lars Ulrich

?Metallica?
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Screenshot_2023-12-13-07-48-47-529.jpeg

Bu görselde verdiğim gibi kalıyor. Dün sabah uyandım %94 işlenmişti. Geçer dedim okula gittim. Akşam geldim yedekleme hala %94 idi. Bende bildirimleri kapatıp açtım. Gelmedi. Şimdi bu sabah baktım böyle bir bildirim var be 1 saattir duruyor. Bu hatalı bildirim nasıl gider?

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Telefonun uygulama ayarlarından WhatsApp'ın çalışmasını durdurun ve ardından WhatsApp'ı açıp yedekleme işlemini manuel başlatın.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679

Lars Ulrich

?Metallica?
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Durmaya zorla derseniz WhatsApp'la alakalı bütün arkaplan işlemlerini durduracaktır, hatalı bildirim de bu şekilde gider. Ardından manuel olarak yedekleme işlemini başlatın.
Screenshot_2023-12-13-23-34-05-602.jpeg

Hocam durmaya zorladım yedekleme tuşuna bastım ama gene aynı bildirim kaldı...

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
WhatsApp'ın Google Drive hesabınıza erişimini kontrol edin ve yeterli depolama alanı olduğuna emin olun, bu iki konuda bir sorun görünmüyorsa ağ bağlantısında bir engel olabilir. Bu kontrolleri sağladıktan sonra da hiçbir şekilde yedekleme işlemi ilerlemiyorsa benim sunabileceğim çözüm kalmadı hocam. Benim eski telefonumda da böyleydi yedekleme kullanmıyordum şu saçma sorun yüzünden :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son çare olarak uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz ama tüm mesajları siler ve WhatsApp'ı açınca baştan kurulum yaptırır.

Lars Ulrich

?Metallica?
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
WhatsApp'ın Google Drive hesabınıza erişimini kontrol edin ve yeterli depolama alanı olduğuna emin olun, bu iki konuda bir sorun görünmüyorsa ağ bağlantısında bir engel olabilir. Bu kontrolleri sağladıktan sonra da hiçbir şekilde yedekleme işlemi ilerlemiyorsa benim sunabileceğim çözüm kalmadı hocam. Benim eski telefonumda da böyleydi yedekleme kullanmıyordum şu saçma sorun yüzünden :)

Son çare olarak uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz ama tüm mesajları siler ve WhatsApp'ı açınca baştan kurulum yaptırır.
Hocam bunları okuldan eve gelince rahat bir kafayla yapacağım. Olan sonuçları size bildireceğim. Teşekkürler.

Lars Ulrich

?Metallica?
Cezalı
Reaksiyon puanı
16

Hocam ağ bağlantısında kısıtlı mod var ama ondan bir problem olmaz. Çünkü önceden yedekleyebiliyordum.
Muhtemelen başka bir sorundan kaynaklı. Herşey için teşekkürler.

Son mesajlar