Soru Vodofane mi Turk telekom mu

Bu konuyu okuyanlar

RellanLoL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Normalde turkcell kullanıyorum ve taahhüt bitcek. Yeni fiyatlarıda çok abartmış turkcell (her zamankinden fazla) bende neden fazla para ödiyipde az gb kullaniyim dedim? Bundan vodofane veya Türk telekom kullanmam önerileriniz nelerdir? Çekim güçleri hız v.s hatta Kapmanya veya paket öneriside yapabilirsiniz.

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
ikisi de aynı, seç birini ve paranla rezil ol :D

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ben şahsen vodofone öneririm.

Vodofone tarifeleri daha uygun ve hediyesi bol oluyor. Ayrıca çevir kazan ile her hafta hediyeler veriyor. Müşteri hizmetleri ve online hizmetleri daha kaliteli.

RellanLoL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben şahsen vodofone öneririm.

Vodofone tarifeleri daha uygun ve hediyesi bol oluyor. Ayrıca çevir kazan ile her hafta hediyeler veriyor. Müşteri hizmetleri ve online hizmetleri daha kaliteli.
Çekim gücü hız ve yaşadığınız sorunlar varmi varmadan ne kadar hızlı düzeltilir? Bunlarida cevaplarmisiniz rica etsem?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yaşadığın bölgeye göre değişir bu sorunlar.

Ben hiç çekmeme sorunu yaşamadım. Kesilme kopma internet çekmemesi olmadı. Trakya bölgesi için konuşuyorum.

Not: Daha önce Turktelekom kullanıyordum evin içinde banyoya geçsem çekmiyordu. Deprem oldu bir kere 3 gün çekmedi telefon :D

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Normalde turkcell kullanıyorum ve taahhüt bitcek. Yeni fiyatlarıda çok abartmış turkcell (her zamankinden fazla) bende neden fazla para ödiyipde az gb kullaniyim dedim? Bundan vodofane veya Türk telekom kullanmam önerileriniz nelerdir? Çekim güçleri hız v.s hatta Kapmanya veya paket öneriside yapabilirsiniz.
VodaFone Faturalı Tarifelerinde oynama yapabiliyorsun.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Türk Telekom a geçmeni tavsiye ederim.Annem kullanıyor.3ay 20gb internet faturasız hat 110tl verdi.Memnun.Tekrar aynı şekilde kullanma durumu varsa yine 3ay 20gb 110tl vermeyi düşünüyor.

No Nick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Düzelttim dostum. TT biraz ucuz gibi durur ama inan ki insanı canından bezdirir. Eğer sıkıntılarına katlanabilirim dersen ucuzcu tt seçebilirsin.
vodofone 15 gb 55, tt 15 gb 72 tl. Ayrica tt hiçbir yerde adam akıllı çekmiyor ve müşteri hizmetleri 0. Tt haric her hatti secebilirsin, bimcell bile daha iyidir