Visual Studio Code </body>'i Görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Başlıkta belirttiğim gibi </body> Visual Studio tarafından görülmüyor. Video linki koydum aşağıya. Bu arada videoda </html> yok onu yükledikten sonra fark ettim onu koyunca bir şey değişmiyor.

--- Video

İnternetten bir Html dosyası kopyaladım yine aynı şey oluyor.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ayarlarınızı sıfırlamayı denediniz mi?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Eğer düzelmezse Atom kullanabilirsiniz, iş görüyor.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Tamamen silip yüklemiş oldum (Kullanıcı ayarları vs.) yine aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer düzelmezse Atom kullanabilirsiniz, iş görüyor.
Ben ne zaman ihtiyacım olduysa VS Code kullandım. Dahili özellikleri vs. gayet kullanışlı. Extension kütüphanesi ise çok geniş. Yani VS Code'da kalmak istiyorum ancak sorunu çözemiyorum. :/

Az önce ağabeyimin bilgisayarından kontrol ettim. Onda da aynı sorun var. Bug galiba. :/ 6 ay geçti geri döndüm Web Design a olan şeye bak. :/

Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Kritik bir problem gibi, bence hemen geri bildirim yapın hızlı şekilde çözülür.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Kritik bir problem gibi, bence hemen geri bildirim yapın hızlı şekilde çözülür.
Dün geri bildirim yaptım. Bir kullanıcı yorum olarak normal olduğunu söyledi. Link burada.

Ve sadece body değil hiçbir kapatmayı anlamıyor. Kod yazmakta güçlük çekiyorum.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Sanırım o kişi mevzuyu tam anlamamış, son yazdığın mesajlardan anlar umarım.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Umarım görürler, problemin kaynağını ben de merak ettim.
5144 açık sorun konusu var. Onlar beni görene kadar... (Büyük ihtimalle birileri konuları direkt açılır açılmaz inceliyor ve görmüşlerdir ama mükemmel İngilizcem ile anlatamamış olabilirim. Yani dev ekibine görnerilmemiş olabilir. :/)

Benden bir saat sonra açılan rapor ve ötesindeki neredeyse bütün konular bir geliştiriciye atanmış. Beni atamamışlar. :/ Nasıl anlatacağız derdimizi?

Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
5144 açık sorun konusu var. Onlar beni görene kadar... (Büyük ihtimalle birileri konuları direkt açılır açılmaz inceliyor ve görmüşlerdir ama mükemmel İngilizcem ile anlatamamış olabilirim. Yani dev ekibine görnerilmemiş olabilir. :/)

Benden bir saat sonra açılan rapor ve ötesindeki neredeyse bütün konular bir geliştiriciye atanmış. Beni atamamışlar. :/ Nasıl anlatacağız derdimizi?
Düzeltilene kadar başka bir yazılımla idare edin, hazır elinizi atmışken bırakmayın.

Asuna-san

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
HTML Eklentisini Eklediniz mi?

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Başlıkta belirttiğim gibi </body> Visual Studio tarafından görülmüyor. Video linki koydum aşağıya. Bu arada videoda </html> yok onu yükledikten sonra fark ettim onu koyunca bir şey değişmiyor.

--- Video

İnternetten bir Html dosyası kopyaladım yine aynı şey oluyor.
adress diye bir tag açıyorsun ve o tagı kapatmadığın için kırmızı yanıyor programda bir sıkıntı yok ki?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
adress diye bir tag açıyorsun ve o tagı kapatmadığın için kırmızı yanıyor programda bir sıkıntı yok ki?
Hocam ben bu programı kullanmaya 1 yıl ara verdim. Eskiden böyle bir şey yoktu. Yani kod yazarken birden kırmızı olarak etiketler yanmaya başlamıyordu. Belki özellik olarak getirmişlerdir ama pek güzel olmamış benim için çünkü rahatsız ediyor.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Hocam ben bu programı kullanmaya 1 yıl ara verdim. Eskiden böyle bir şey yoktu. Yani kod yazarken birden kırmızı olarak etiketler yanmaya başlamıyordu. Belki özellik olarak getirmişlerdir ama pek güzel olmamış benim için çünkü rahatsız ediyor.
bende bayadır kullanmamıştım ama bence bu özellik biraz yorucu olmuş eski hali daha rahattı (ya da alışık olmadığım için kötü geliyor da olabilir)

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
bende bayadır kullanmamıştım ama bence bu özellik biraz yorucu olmuş eski hali daha rahattı (ya da alışık olmadığım için kötü geliyor da olabilir)
Aynen hocam belki alışık olmadığımız için rahatsız ediyordur ama zaten web tasarımı bıraktım onun yerine Python öğreniyorum. İleride lazım olursa bir konu daha açarım. :)