Viber uygulaması nasıl kullanılır?

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar google playden indirdim viber adlı uygulamayi ama kullanamadim .
Aramızda kullAnan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Nerede takıldınız hocam? Telefon numaranızı yazıyorsunuz, sonra mesaj geliyordu. O kodu doğru girdikten sonra, viber'i olan herhangi birini arayabilirsiniz.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Bende kullanıyorum gayette güzel kullanıyorum Telefonun ne ? Ben apple store den yükledim acaba doğru yüklediğine eminmisin

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Acaba google playden sahte viper uygulamasımı yüklediniz? Malum her programın sahtesi mevcut play de

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
birini aramak istediğimde arama yerine basıyorum bi yazı geliyor tamam diyorum sonra normal galaxy s plusun arama ekranı geliyor

birşeydaha paralımı peki birilerini internet üzerinden arama ?

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
birini aramak istediğimde arama yerine basıyorum bi yazı geliyor tamam diyorum sonra normal galaxy s plusun arama ekranı geliyor
birşeydaha paralımı peki birilerini internet üzerinden arama ?

Viber uygulamasının aradığınız kişinin telefonunda da yüklü olması gerekiyor. Yüklü değil ise tarifeniz üzerinden konuşursunuz Viber'den değil.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Liste seçeneğinde sanırım sadece "Viber yüklü olanlar" diye bir seçenek olması lazım.

O listedekilerle konuşabilirsiniz ücretsiz.

iPhone var bende o nedenle ekran görüntüsü atamıyorum.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Rehberinizde bulunan, Viber yüklü olan Android ve IOS kullanıcıları ile Wifi/mobil internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma ve konuşma yapabilirsiniz.

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Karşıdakindede Viber olması lazım :) Tamamen ücretsiz WiFi ile konuşma gerçekleşir..

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sağolun arkadaşlar 4 kişi viber kullanıyor bende :D teşekkür ederim fotoğraf gönderme özelliğide çok güzel.

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Favori uygulamam super bisey ozellikle yurt disinda akrabalari olana cok faydali

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba viber için profil fotoğrafı yüklemeye çalıştım fakat galerideki fotolar yok oldu nasıl geri alıcam nereye gitti fotolar bi önerisi bilgisi olan var mııı ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şöyle bir sorum var bu viper uygulaması ile internet sayesinde ucretsiz konusuyoruz ya yurt dışında olan bi arkadaşımız ile de konuşsak gene ucretsizmi yoksa ücretlimi hani normal tarife ile yurt dışını aramak daha pahalı oluyor ya ondan soruyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
karşıdakinde de wi-fi olması gerekiyo mu ya da herhangi bi internet bağlantısı?

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hayır telefondaki şebeke bağlantısıylada viber kullanılabiliyor.Yurt dışını aramak ücretsizdir.Zaten o yüzden bu program çok tutuluyor :)

atospatos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben de kullaniyorum programi gaywt guzel ozellikle arama ozelliginin olmasindan dolayi whats app dan ona gectim.heee arama ozelligi nasil dersen cok verimi deil.cunku arada bir ses gidiyor cizirti vs. Ama bosver belese ariyorsun daha ne olucakti ?? Zaten telefonundaki kisilerin viber kullananlarinda yanda viber yaziyor onlarla mesajlasip konusabilirsin

Hee bu arda wifi olmasi gerekmez telefonunuzdan da baglanabilirsiniz internete baglanti olsun yeter

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gelen yazı iki şekilde ise arama yapamazsınız bir o anda internete bağlı değilseniz Viber üzerinden yapamazsınız uyarısıdır, İki arama yapmaya çalıştığınız kişi viber uygulaması kullanmıyorsa her iki durumda da normal aramaya yönlendirir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam ben A numaralı hattımla viberi yükleyip kaydettim daha sonra numaramı değiştirdim doğal olarak telefon aynı olduğu için kullanıyorum ama karşı tarafa A numaram gözüküyor. Viberi silip tekrar yükledim kayıt yaparken yeni numaramı girdim fakat bu seferde şifre gönderimi sağlamıyor eski numarama gönderiyor sanırım imei numarası ile alakalı bunun için bi öneriniz varmı.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Fazla bilgim yok.Ama andorid de e posta var.Gmail miydi neydi onu değiştirsen yeni kayıt alırsan düzelebilir.Bunun içinde telefonu sıfırlaman lazım :)

yaseminnyagmur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar vıberle ılgılı bır sorunumuz var. arkadasım su an polonyada orda yenı telefon aldı fakat vıberı kullanamıyor yardımcı olabılır mısınız lutfen

paduwan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu Vibr programi sözlemesinde 3. sahislara konusmalarinizi verebilcegini dinlettirebilcegini söylüyor. Program her zaman arka planda acik olucagi icin etrafinizdaki her türlü sesi kayit edebilir. Yine de tercih size kalmis tabi.

http://www.ultgate.com/2364/viber-made-in-israel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia n8 kullanıyorum viber indrdim ama arama yapamıyorum sadece msj olayı var aramayı nasıl yapcam yardım ltfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
viperin nasıl yüklücegimi ve nasıl kullanıcagımı söylüyebilirmisin

netmaniac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
viperin nasıl yüklücegimi ve nasıl kullanıcagımı söylüyebilirmisin

Dostum iphone varsa apple store dan ya da androidli telefonda abdroid marketten indiriyorsun,
Sonra telefon numaranı yazıyorsun, sana bir mesaj yada oto robot programıyla arama geliyor . Sana 4 haneli kodu veriyor , oraya yazıyorsun. Sonra aktif oluyor.
İnternet olan heryerden free . (bu aralar pek bir kalitesi düştü ama)

Ha bu arada bence Tango programı kullanın , önde kamerası olanlar görüntülü konuşabilir.
Ayrıca voice call ve görüntülü mesaj bırakma özellikleri var.
Hepsine de on basar (yüz basadabilir) hem çağrılar zamnında iletiliyor.
Hem de kalite olarak çok daha iyi.
Adamlar alt yapı olarak viberden üstün.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben telefondan artık viber ı kaldırdım. tango her ihtiyacı görüyor. metin mesajı özelliğide gelince vibere ihtiyacım kalmadı (gerçi whatsapp bedavayken indirmiştim)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
touch için doğrulama işini nasıl yapacak bilemiyorum.