Viber uygulaması nasıl kullanılır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben 302 nokıa kullanıyorum ve yükledim ama olmadı tlf alakalı olabılırmı yardım edersenız sevınırım arkadaşalr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu telefondan kullandığım viberin mesajlarına bilgisayardan nasıl bakabiliyoruz yani internetten bir bilgisi olan var mı....

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ben kardeşimi arıyorum bende aranıyor yazıyor ama onda hiç belirti yok konuşamıyoruz viber hariç diğer böyle tüm uygulamalarda oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acil yardım..!
ilk kayıtta telefon numaramı giriyorum continue dedikten sonra (please make sure that your internet connection is enabled and connected and try again) çıkıyor internete bağlıyım bu arada...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar benim telefonum nokia e72 viber inirdim ama sadece mesaj oluyo arama olmuyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba telefonum galaxy ace, viber programını yükledim. bu program ile aranıyorum kendımde arayabiliyorum ancak sesim karsı tarafa gitmiyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirm..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, ben samsung galaxy s3 mini kullanıyorum, viber i yeni yükledim, ilk arama yaptığımda viber için herzaman dedim, artık her aramamda viber e bağlanıyor, viber siz arama yapamıyorum, bunu nasıl iptal edebilirim, viber i kaldırayım dedim onu da beceremedim, yardımlarınızı bekliyorum

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Merhaba, ben samsung galaxy s3 mini kullanıyorum, viber i yeni yükledim, ilk arama yaptığımda viber için herzaman dedim, artık her aramamda viber e bağlanıyor, viber siz arama yapamıyorum, bunu nasıl iptal edebilirim, viber i kaldırayım dedim onu da beceremedim, yardımlarınızı bekliyorum

ayarlar/uygulamalar kısmında viber i bul Varsayılanları Temizle yap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia 603 viber yükledim magazadan ama arama yok msj var bilgisi olan varmı :s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim sorum da su ; Gecmise dönuk arama kaydini viber de bulabiliyor muyuz?? bulunuyorsa nasil ? Yardimlariiz icin simdi den cok tesekkur ederim. saygilar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende nokia 603 için indirdim bende arama yapamıyorum bende de sadece msj var arama nasıl yapılıo bi yardım ederseniz sevinirim

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
bence skype daha iyi facebook taki kişileride sesli/görüntülü arayabiliyoruz

üstelik telefon numarası vermek zorunda değilsiniz

kayıt olurken falan

skybe paralı daha bilmiyosun allahım ya :D elmayla armutu karıştırma skybeta skybe kontoru ıstıyor viberde hiçbişey istemıo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galeriden yoksa dosyalarımda olmalı bendede aynı oldu dosyalarıma gir işaretle diyo birini işaretle ekleyebilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, bir süredir sorunsuz Viber kullanıyorum ancak 2 gündür anlayamadığım bir sebepten dolayı
cepten yapacağım tüm görüşmeleri operatörüm yerine önce viber üzerinden arama yapmak istiyor.
Karşı tarafta Viber yoksa operatöre geçiyor. Esas sorun karşı taraf viberi sildiyse veya kapalıysa da viber den arıyor
fakat karşı taraf çağrıyı almıyor.
Telefon ve Viber ayarlarına baktım, önce şurdan dene gibi bir seçenek yok.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende indirdim ama ses gelmiyorda gitmiyorda iphone 4 kullanıyorum bana yardımcı olurmusunuz sesi nasıl aktif edeceğim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
malesef bendede ayni telefon vardir Nokia N8- HAKER arkadaslarada muracat ettim ki ana programini degisip yukleyelim- faydasiz- sadece mesajlasma ve foto yollama ozelliklerini destekliyor Viberin - telefon markasi musait degil. ugrasmaya degmez .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam ben viber da gelen mesajları nasıl siliyoruz bilen varsa lütfen cevaplasın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yenı yukledım ancak grup dıye brsey var lıstedekı herkeı ekledım yanlıslıklaa ve suan ayrılamıorumm ordan yad cıkartamıorum arkadasları ne olucak bu hal?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim boyle bir sorunum var viberde bende var ama yeni numara belirlemek istiyorum eski hatimi kayit yapmistim yenisi nasil kayit yapabilirim simdiden cok tesekkur ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bi sorum olucak cevaplarsanız sevinirimm. ben viberi kaldırıdım kullanmıyorum artık bu programı kaldırdığım halde karşı tarafta mesajlarım otomatik olarakmı siliniyor acaba

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
karşı taraftaki mesajların silinmez sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde viber yüklü ama arama nerden yaplıyo onu blmiyomm yardmcı olurmusunuz lütfen !!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google play da bır suru viber uygulaması war arkadaslar acaba hangısını yuklememız gerekıyo yardımcı olun